DUALARLA ANILDI

DUALARLA ANILDI

DUALARLA ANILDI

DUALARLA ANILDI
23 Mart 2019 - 07:43

Türk siyasetinin simge isimlerinden ve Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, vefatının 10.yılında Eski Camii’nde okunan dualarla anıldı.

Edirne Büyük Birlik Partisi İl Başkanlığı rahmetli liderleri için Eski Camii’nde okutulan dualarla bir kez daha anıldı. Muhsin Yazıcıoğlu, yerel seçimler öncesi partisinin Kahramanmaraş mitinginin ardından Yozgat'a gitmek üzere bindiği helikopterin 25 Mart 2009'da Kahramanmaraş Keş Dağı'na düşmesi sonucu 5 kişiyle birlikte hayatını kaybetti.

Helikopterin enkazı ile Muhsin Yazıcıoğlu, BBP Sivas İl Başkanı Erhan Üstündağ, İl Başkan Yardımcısı Yüksel Yancı, Murat Çetinkaya, pilot Kaya İstektepe ve gazeteci İsmail Güneş'in cenazesi, kazadan 48 saat sonra köylüler tarafından Keş Dağı Kuru Dere Kanlıçukur mevkisin de bulundu.

TÜRK MİLLETİ’NE OLAN BAĞLILIĞINI HERKES BİLİYOR

Büyük Birlik Partisi Edirne Belediye Başkan adayı Arif Köroğlu “Bugün Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu, yol arkadaşları ve tüm şehitlerimiz için mevlüd-i şerif okuttuk. Şehit Liderimizin bugün vefatının 10’uncu yılı. Şehit liderimizin yüce Türk Milleti’ne olan bağlılığını herkes biliyor. Devlet adına olan her şeye her yere gitti. Helikopter düştüğünde biz ‘Suikast’ derken  ama devleti yönetenlerin hiç biri oraya gitmedi. Yaramız acıyor. Ama biz adaletimize güveniyoruz. Bürokratın içine sızmışlar var. Siyasi emellerine ulaşmak isteyenler var. Biz bunlara da fırsat vermeyeceğiz.  Bu vatan hepimizin. Bu vatana kalkıp ihanet edenleri cezalandırsınlar. Vatan aşkına sahip olanlara sahip çıkılsın. Tüm şehitlerimizin mekânları cennet olsun” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
OTLUK ALAN YANGINI
OTLUK ALAN YANGINI
KAVGA KANLI BİTTİ
KAVGA KANLI BİTTİ