EDİRNE’DE ’HATIRLATMA DOZU’ KUYRUĞU

EDİRNE’DE 'HATIRLATMA DOZU' KUYRUĞU

EDİRNE’DE 'HATIRLATMA DOZU' KUYRUĞU

EDİRNE’DE 'HATIRLATMA DOZU' KUYRUĞU
14 Temmuz 2022 - 09:14
Reklam

Sağlık Bakanlığı tarafından koronavirüs aşılarına yeni hatırlatma dozu randevularının tanımlanmasının ardından, Edirneli vatandaşlar hatırlatma dozu aşıları için hastanede kuyruk oluşturdu.
Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşılarına yeni hatırlatma dozu randevularını tanımladı. Hatırlatma dozu uygulaması için, Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS), e-Nabız veya Alo 182 üzerinden randevu alan Edirneli vatandaşlar, aşılarını yaptırmak için hastanelere akın etti. Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi’ne gelen vatandaşlar, aşı polikliniğinde BioNTech, Sinovac ve Turkovac olmak üzere istedikleri aşıyı yaptırdı.
“Hem kendiniz hem de toplum sağlığı için aşı yaptırın”
Aşı yaptıran vatandaşlar, diğer vatandaşlara da aşı yaptırmaları çağrısında bulundu. Aşı yaptıran vatandaş Mesut Şimdigüldü, “Kovid-19 virüsünden ancak bu aşı ile kurtulabiliriz. Annem, eşim ve çocuğumla birlikte gelip aşımızı olduk” dedi. Haluk Kurtçu da, “Kovid-19 nedeniyle birçok insan hayatını kaybetti, vatandaşlarımız aşı olursa çok iyi olur” açıklamasında bulundu. Hülya Eldar da, vatandaşlara hem kendi hem de toplum sağlığı için aşı yaptırın çağrısında bulundu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE ÇOCUK TRAFİK PARKI’NDA VERİLEN EĞİTİMLER DEĞERLENDİRİLDİ
EDİRNE ÇOCUK TRAFİK PARKI’NDA VERİLEN EĞİTİMLER...
EK ÖDEMEDE TABAN ÖDEMELER REVİZE EDİLMELİ
EK ÖDEMEDE TABAN ÖDEMELER REVİZE EDİLMELİ