EDİRNE EMNİYETİ HER YERDE

EDİRNE EMNİYETİ HER YERDE

EDİRNE EMNİYETİ HER YERDE

EDİRNE EMNİYETİ HER YERDE
29 Ocak 2022 - 11:57
Reklam

Edirne İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri dolandırıcılık olaylarıyla ilgili esnafı bilgilendirdi. Ayrıca kentin çeşitli noktalarına mama dağıtarak sokak canlarına can oldu.
 
Türkiye genelinde olduğu gibi Edirne merkez ve ilçelerde dolandırıcılık olaylarının son günlerden artması ile birlikte Edirne İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Toplum Destek Şube Müdürlüğü Polisleri tarafından esnaf ve halk bilgilendirdi.
Özellikle emekli ve yaşlı insanları telefon tuzağına düşüren dolandırıcıların ‘iletişim Yolu Dolandırıcılık’ta kişileri kandırmak için kullandıkları teknikler ifadeler konusundan, dolandırıcıların tuzağına düşmemek için bireylerin nasıl davranmaları neler yapmalarını anlatan broşürleri Alipaşa Çarşısından esnafa ve vatandaşlara Edirne İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Toplum Destek Şube Müdürlüğü Polisleri tarafından dağıtıldı.
HAYDİ EKİPLERİ SOKAK CANLARINA CAN OLDU
İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Hayvan Durum İzleme ekipleri tarafından ise sokaklarda yaşayan hayvanları besledi. Havaların soğuması ile sokakta yaşayan canlılara da sahip çıkan ekipler, kentin çeşitli noktalarına sokaktaki canların beslenmesi için mama bıraktı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE ÇOCUK TRAFİK PARKI’NDA VERİLEN EĞİTİMLER DEĞERLENDİRİLDİ
EDİRNE ÇOCUK TRAFİK PARKI’NDA VERİLEN EĞİTİMLER...
EK ÖDEMEDE TABAN ÖDEMELER REVİZE EDİLMELİ
EK ÖDEMEDE TABAN ÖDEMELER REVİZE EDİLMELİ