EDİRNE İÇİN SON DAKİKA UYARISI
Reklam

EDİRNE İÇİN SON DAKİKA UYARISI

EDİRNE İÇİN SON DAKİKA UYARISI

EDİRNE İÇİN SON DAKİKA UYARISI
05 Ocak 2020 - 15:24

Edirne’de bu akşam saatlerinde kuvvetli fırtına beklendiğini duyuran Meteoroloji Genel Müdürlüğü “meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı tedbirli olunmalıdır” açıklamasında bulundu.
Edirne’de akşam saatlerinden itibaren göreceğimiz yağmur, günün saatleri ilerledikçe hem kuvvetini artıracak hem de etki alanını genişletecek. Yağışa paralel olarak poyrazın da hızlanması ve akşam-gece saatlerinde iyice kuvvetlenerek fırtına seviyelerine ulaşması bekleniyor. 
Fırtınanın etkisini sürdüreceği pazartesi günü soğuk hava ve yağışlar da devam edecek. Yağışlar genellikle yağmur şeklinde gözlemlense de, sıcaklığın bir miktar daha azalacağı Trakya'nın batı yarısında yağmura beyaz taneler karışmaya başlayacak. 
Pazartesi akşam ve gece saatleri ile salı öğlen arası Trakya'nın pek çok merkezinde sezonun birikim yapan ilk kar yağışlarına şahit olabileceğiz. 
Çarşamba günü kesilmesi beklenen yağış ve durulması beklenen rüzgarın ardından gündüz sıcaklıklarında artış ama geceleri ayaz ve buzlanma görülebilir...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Faturalar önceki 2 yılın aynı ay ortalaması baz alınarak belirlenecek
Faturalar önceki 2 yılın aynı ay ortalaması baz alınarak...
Van’da deprem! Van güne depremle başladı…
Van’da deprem! Van güne depremle başladı…