EDİRNE’YE HİZMET İBADETTİR

EDİRNE’YE HİZMET İBADETTİR

EDİRNE’YE HİZMET İBADETTİR

EDİRNE’YE HİZMET İBADETTİR
11 Şubat 2019 - 08:09

Türkiye’de 50 yıldan bu yana siyaset hayatını sürdüren MHP, Türkiye genelinde 50’nci yıl dönümünü kutladı. Bu kapsamda MHP Edirne İl Teşkilatı düzenledikleri kahvaltılı toplantıda il ve ilçe yöneticileriyle parti mensuplarıyla bir araya geldi. Edirne teşkilatının düzenlediği yıldönümü kutlamasına Edirne’de faaliyet gösteren bazı dernek ve odaların temsilcileri de katılım gösterdi.

 

YAPACAKLARIMIZIN VAADİNİ VERDİK

MHP Edirne İl Başkanı Av. Süleyman Ferhatoğlu, MHP’nin siyasi geçmişinden bugüne kadar süren zaman içerisinde pek çok başarıya imza attığını ifade ederek; “Sürekli hareket halinde olacağız. Sürekli bir adım önde bulunacağız. Sürekli üretip, ülkemiz ve ülkülerimiz için fedakârlık yapacağız. İhmale kapı aralamak ihanete ortam açmaktır. Beka mücadelemizi hafife almak bela akınına çanak tutmaktır. Çıkarlarımızın akıntısına hiç kapılmadık, irademizi ikbal düşkünlüğüne asla alet etmedik. Yarım asırdır dediğimizi yaptık, yapacaklarımızın vaadini verdik. Sabah doğup akşam solmadık. Akşam yanıp sabaha sönmedik. Köprüye gelmeden geçmeye çalışmadık. Hep ülkücü yaşadık, hep ülkücü kaldık, Allah nasip ve kısmet ederse de ülkücü olarak hayata gözlerimizi yumacağız. Fakat asla eğilmeyeceğiz, asla taviz vermeyeceğiz, dönmeyeceğiz, biliniz ki, asla vazgeçmeyeceğiz” dedi.

 

KOZAN: “EDİRNESİZ BİR TÜRKİYE, TÜRKİYE DEĞİLDİR”

Ferhatoğlu’nun konuşmaların ardından bir konuşma da MHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Kozan gerçekleştirdi. Kozan Edirne’nin önemini vurgulayan bir konuşmaya yaparak; “Bu kutsal kente hizmet etmek gerçekten bir ibadettir. Dünyada az insana nasip olan bir şeydir. Devlet memuru olarak uzun bir süre Edirne’mize hizmet ettik. İnşallah bu hizmetimizi belediye başkanı olarak da devam ettireceğiz. Buna gönülden inanıyorum. Bizim milletimiz feraset sahibidir. Kimin çalışacağını kimin ne iş yapacağını ve kimin Edirne’ye hangi gözlükle baktığını bilir. Bizim gözlüğümüz hizmet gözlüğüdür. Bu güne kadar böyle oldu bundan sonra da böyledir.”ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
OTLUK ALAN YANGINI
OTLUK ALAN YANGINI
KAVGA KANLI BİTTİ
KAVGA KANLI BİTTİ