EDİRNESPOR’DAN ANLAMLI PANEL
Reklam
Reklam
Reklam

EDİRNESPOR’DAN ANLAMLI PANEL

EDİRNESPOR’DAN ANLAMLI PANEL

EDİRNESPOR’DAN ANLAMLI PANEL
21 Aralık 2017 - 05:47

Edirne Belediyesi Edirnespor erkek basketbol takımı oyuncuları, Edirne Bahçeşehir Koleji’nin daveti üzerine öğrencilerin spor hayatlarına ilişkin çeşitli soruları cevapladı. Edirnespor basketbol takımı bu defa öğrenciler için ter döktü.

 

Edirne Belediyesi Edirnespor Erkek Basketbol takımı oyuncuları bu defa öğrencilerin soruları için ter döktü. Edirne Bahçeşehir Koleji’nin daveti üzerine okulun konferans salonunda gerçekleştirilen panelde Edirne Belediyesi Edirnespor, Erkek Basketbol takımı oyuncuları ve Baş Antrenör Mülkü Karedeniz katılım gösterdi. Spor ve basketbol hakkında sorular soran öğrencilere takım oyuncuları cevap verdi.

 

BU DEFA ÖĞRENCİLER İÇİN TER DÖKTÜLER

Edirne Belediyesi Edirnespor Genel Menajeri Serdar Yiğitsoy panel ile ilgili; “Oyuncularımızı Bahçeşehir Koleji’nin daveti üzerine yapılan panele getirdik. Panel güzel bir ortamda gerçekleşti. Öğrencilere oyunculara kendi hayatlarını basketbola başlama yaşlarını, özellikle nasıl oyuncu olduklarını, nasıl profesyonel olduklarını, kaç defa milli olduklarını sordular. Oyuncularımız da Edirne’de muhteşem bir ortam olduğunu ve çok seyirciye oynadıklarını buraya yakışan bir şekilde basketbol oynadıklarını söylediler. Keyifli bir panel oldu. Spor, geleceğimiz çocukları için büyük bir yer tutuyor. Çocuklarımızın spora ve spor dallarına olan ilgi ve bilgisini arttırmak için düzenlenen panele ev sahipliği yapan Edirne Bahçeşehir Kolejine çok teşekkür ederiz” dedi.

 

ÜNER’E TEŞEKKÜR

Edirne Bahçeşehir Koleji Lise Müdürü Aysun Yiğitsoy ve İlköğretim Müdürü Mahmut Bozkurt, Edirnespor Başkanı Savaş Üner ve yönetimine teşekkür ederek; “Gençlerimiz spora yönelik bilmedikleri ve merak ettikleri konular vardı. Biz de spor ve sporculara yönelik olan bu paneli gerçekleştirmek için Edirnespor Başkanı Savaş Üner’den desteklerini rica ettik. Bizi kırmayıp öğrencilerimizi Edirnespor oyuncularıyla buluşturan Savaş Üner’e ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

 

ÜNER: “SPORUN HER DALI GELECEĞİMİZ GENÇLERİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Edirnespor Başkanı Savaş Üner, sporun her dalının önemli olduğunu vurgulayarak; “Bizi onurlandırıp basketbol takımımızı gençlerle buluşturmak için davet eden Edirne Bahçeşehir Koleji yetkilileri Lise Müdürü Aysun Yiğitsoy ve İlköğretim Müdürü Mahmut Bozkurt’a teşekkür ederim. Sporun her dalı geleceğimiz gençleri için çok önemli. Gençlerimizin spora yaklaşımları ve spor hakkında merak ettikleri veya bilmediği konularda bilgi sahibi olmak isteyenler, bire bir sahalarda olan oyuncularımıza sorularını yönelttiler. Çok değerli ve hoş bir panel olduğuna inanıyorum. Edirne’de spora olan ilgisi ve destekleri için başta Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a, Kulüp yönetimimiz ile bize desteklerini esirgemeyen Edirnelilere sonsuz teşekkür ederiz” dedi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇİRKİN SALDIRI!
ÇİRKİN SALDIRI!
EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!
EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!