ELMAS ASLAN’A SERT KINAMA

ELMAS ASLAN’A SERT KINAMA

ELMAS ASLAN’A SERT KINAMA

ELMAS ASLAN’A SERT KINAMA
18 Haziran 2021 - 09:47

Edirne’de düzenlenen Lavanta etkinliklerinde‘hepsi benim malım’diyerek 83 yaşındaki kişinin sandalyede oturmasına izin vermediği iddia edilen Kadın Girişimciler Kurulu İl Başkanı Elmas Aslan’a tepkiler artıyor.   Bu üzücü olaya tanıklık eden 83 yaşındaki vatandaşımızın kızı “Yüklendiği misyon ve ilgili makamların stantları altında Elmas Aslan'nın sergilemiş olduğu bu tavrı esefle kınıyorum” diyerek yaşanan üzücü olayla ilgi facebookta paylaşımda bulundu.
83 yaşındaki vatandaşımızın kızı A.Ç.E. isimli vatandaş tarafından facebookta yer alan ve on binlerce takipçisi bulunan ‘Eski Edirneli Aileler Ve Aile Arşivleri’ grubunda Kadın Girişimciler Kurulu İl Başkanı Elmas Aslan ile ilgili yapmış olduğu paylaşım gündem oldu.  Elmas Aslan ile ilgili paylaşımın altına çok sayıda eleştiri yorumu yapıldı. Ayrıca çok sayıda sosyal medya kullanıcısı da Elmas Aslan’a tepki gösterdi. Yüzlerce sosyal medya kullanıcısı bu gönderiyi paylaşıp binlerce kişinin görmesini sağladı.
Yaşanan üzücü olayın tanığı olduğunu belirten .Ç.E. isimli vatandaşın Kadın Girişimciler Kurulu İl Başkanı Elmas Aslan ile ilgili yapmış olduğu paylaşımda şu ifadelere yer verildi, “Edirnemizde düzenlenen Lavanta festivali etkinliğine sergiledikleri tavırlarla gölge düşürenler.. 15 Haziran 2021 salı günü öğleden sonra,Edirne Valilik İl Kültür ve Turizim Müdürlüğü ve Trakya Tarımsal Araştırma Enstitüsünün iş birliği ile düzenlenen Lavanta festivali kapsamında yapılan şenliklere babamla birlikte katıldım.
83 yaşındaki babam bir süre sonra yorulunca, en yakın önünde bulunduğumuz stantın boş olan sandalyelerin den birine babamı oturtmak için istekte bulundum. Stantın başında olan, sonradan isminin Edirne İl kadın girişimciler kurulu başkanı Elmas Aslan olduğunu öğrendiğim kişi, cevaben sert bir tavırla hiç bir sandalyeyi veremeyecegini belirtmiştir. Hepsi benim malımdır ifadesini kullanmış olup, stantta etkinliğe katılan orada sohbet eden kişilerin de hayretler içinde kendisinin bu tavrını onaylamadılarını yüz ifadeleri ile belirtmişlerdir.
Ben de bu yapılan yalnış davranış karşısında saygınlığı mı bozmadan teşekkür ederek ,babamla birlikte oradan ayrıldım. Yüklendiği misyon ve ilgili makamların stantları altında Elmas Aslan'nın sergilemiş olduğu bu tavrı esefle kınıyor; yetkili kişilerin genç girişimci nesillere örnek davranışlar sergileyerek görevlerini laikiyle yapmalarını ümit ediyorum..”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İş Bankası ile Edirne Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği arasında  İş Birliği anlaşması imzalandı
İş Bankası ile Edirne Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri...
LİSELERE GEÇİŞ SİSTEMİ, BİNLERCE AİLENİN ÇIKMAZI
LİSELERE GEÇİŞ SİSTEMİ, BİNLERCE AİLENİN ÇIKMAZI