GÖNÜLLERİ FETHEDİYORLAR

GÖNÜLLERİ FETHEDİYORLAR

GÖNÜLLERİ FETHEDİYORLAR

GÖNÜLLERİ FETHEDİYORLAR
11 Ekim 2020 - 23:27

Edirne Belediyesinin destekleriyle 37 köy okulunda bulunan Atatürk Büstlerinin bakım, onarım ve çevre düzenlemesini gerçekleştiren Edirneli gönüllü gençler, ardından Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın da katılımıyla köy halkıyla bir araya geliyor.
Edirneli gençlerin başlattığı ve herkesin takdirini kazanan projenin tüm Türkiye’de uygulanması çağrısında bulunan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na kadar bütün köy okullarının bahçesindeki Atatürk Büstlerini onaralım, bakımını yapalım. Ata’mızı bir kez daha gurur ve özlemle yad edelim” dedi.
Başkan Gürkan’ın da destekleriyle çalışmalarına devam eden Edirneli gençler, hafta sonu Demirhanlı köyünde bulunan Atatürk Büstlerinin bakım, onarım ve çevre düzenlemesini gerçekleştirdi. Çalışmaları ziyaret eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ardından köy halkıyla bir araya geldi.
Başkan Gürkan, “Gönüllü gençlerimizin Atatürk Büstü'nün bakım, onarım ve çevre düzenlemesini tamamladığı Demirhanlı Köyü'ndeyiz. Köy halkına samimi sohbetleri ve misafirperverlikleri için bir kez daha teşekkür ediyor; Atatürk sevgisini, ilke ve devrimlerini her daim yaşatmalarını diliyorum.”açıklamasında bulundu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SALGIN İŞÇİLER ALEYHİNE DÖNÜŞTÜRÜLÜYOR
SALGIN İŞÇİLER ALEYHİNE DÖNÜŞTÜRÜLÜYOR
ULUSLARARASI ÖĞRENCİLERE KIYAFET YARDIMI
ULUSLARARASI ÖĞRENCİLERE KIYAFET YARDIMI