GÖREVE HAZIR OLDUĞUNU SÖYLEDİ

GÖREVE HAZIR OLDUĞUNU SÖYLEDİ

GÖREVE HAZIR OLDUĞUNU SÖYLEDİ

GÖREVE HAZIR OLDUĞUNU SÖYLEDİ
15 Mart 2019 - 05:37

31 Mart 2019 günü yapılacak olan yerel seçimler için Ak Parti Belediye Meclis listesinden 10’uncu sıradan aday olan iş insanı Ayhan Dinç, Edirne’de bulunan bir işletmede basın toplantısı düzenledi.

Uzun yıllardan bu yana başarılı bir şekilde Ak Parti saflarında birçok kademde görev yapan Ayhan Dinç, açıklamalarda bulundu.

Ak Parti Belediye Meclisi 10’ncu sıra adayı Ayhan Dinç, uzun yıllar siyasetin içinde olduğunu ve Ak Parti’de çeşitli görevlerde bulunduğunu belirterek Gençlik Kolları Başkanlığı, İl Yönetim Kurulu üyeliği ve belediye meclis üyeliği adaylığı. Uzun yıllardır Edirne’de esnaflık yapıyoruz. Belli başlı STK’larda başkan ve başkan yardımcılığı görevinde bulunduğunu söyledi.

Dinç,“Edirne Belediye Başkan Adayımız Koray uymaz ve parti teşkilatımız bu görevi bize layık gördü. Belediye Meclis Üyeliği sıralamasında yer aldık. Edirne’de mahallelerde geziyoruz. Esnaflarımızla görüşüyoruz. Herkesin sıkıntıları var, notlarımızı alıyoruz. Vatandaşlara projelerimizi anlatıyoruz. Çalışmalarımıza devam ediyoruz. Edirne halkından destek bekliyoruz.”dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
OTLUK ALAN YANGINI
OTLUK ALAN YANGINI
KAVGA KANLI BİTTİ
KAVGA KANLI BİTTİ