GÜRKAN: “ALIN TERİ VE EMEK EN YÜCE...

GÜRKAN: “ALIN TERİ VE EMEK EN YÜCE DEĞERDİR”

GÜRKAN: “ALIN TERİ VE EMEK EN YÜCE DEĞERDİR”

GÜRKAN: “ALIN TERİ VE EMEK EN YÜCE DEĞERDİR”
30 Nisan 2022 - 09:26

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Edirne’mizin ve ülkemizin kalkınması için canla başla alın ve akıl teri döken; güçlü Türkiye'nin mimarları işçi ve emekçi kardeşlerimin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyorum” dedi.
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle yayınladığı mesajında şunları söyledi; “1 Mayıs, işçi ve emekçiler tarafından dünya çapında kutlanan, birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günüdür. 1 Mayıs barış, demokrasi ve güvenli bir gelecek için mücadele günüdür. 1 Mayıs alın terinin, emeğin günüdür. Üretimin her aşamasında; tarladan fabrikaya, atölyeden inşaata ve daha pek çok sektörde büyük bir özveri ve fedakârlıkla çalışan işçi ve emekçilerimiz, Edirne’mizin, ülkemizin büyümesi ve kalkınmasına büyük katkılar sunuyor. Hiç kuşkusuz işçilerimizin ve emekçilerimizin döktüğü alın teri, verdiği emek, üretime sağladıkları katkı; geleceğe güvenle bakmamıza neden olmakta, yarınlarımıza ışık olmaktadır.
Her zaman söylediğimiz gibi bizler için alın teri ve emek en yüce değerdir. Çünkü bizler insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışa sahibiz. Her türlü şartta emek veren işçi kardeşlerimizin sadece yılın belli bir gününde değil, her zaman yanlarında olduk, olmaya da devam edeceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle; Edirne’mizin ve ülkemizin kalkınması için canla başla alın ve akıl teri döken; güçlü Türkiye'nin mimarları işçi ve emekçi kardeşlerimin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve umutlu bir hayat sürdürmelerini temenni ediyorum.”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BU ORKESTRA ÖĞRENCİLERDEN OLUŞUYOR
BU ORKESTRA ÖĞRENCİLERDEN OLUŞUYOR
EDİRNE BELEDİYESİ’NDEN GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ
EDİRNE BELEDİYESİ’NDEN GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ