GÜRKAN, MUHTARLAR VE ŞEHİT AİLELERİYLE...

GÜRKAN, MUHTARLAR VE ŞEHİT AİLELERİYLE BAYRAMLAŞTI

GÜRKAN, MUHTARLAR VE ŞEHİT AİLELERİYLE BAYRAMLAŞTI

GÜRKAN, MUHTARLAR VE ŞEHİT AİLELERİYLE BAYRAMLAŞTI
24 Ağustos 2018 - 16:17

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, geleneği bozmayarak Kurban Bayramı’nda muhtarlar ve şehit aileleri ile bir araya gelerek bayramlaştı.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kurban Bayramı’nın ikinci gününde ilk olarak CHP İl Başkanlığı’nda düzenlenen bayramlaşma programına katıldı. Burada partililerle bayramlaşan Gürkan, daha sonra Edirne Belediyesi Protokol Evi’nde muhtarlarla bir araya geldi. Bayramlaşma programına İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Geçmiş, Edirne Belediye Başkanı Yardımcısı Hakan İşcan ile muhtarlar katıldı.

Muhtarlarla sık sık bir araya geldiklerini belirten Gürkan, bayramların birlik ve beraberliğin en güzel örneği olduğunu söyledi. Demokrasinin gerçek temsilcisi muhtarların bayramını kutlayan GürkanEdirne’ye ve Edirnelilere verdikleri hizmetten dolay teşekkür etti. Gürkan, “Bayramlar sevgi ve hoşgörü duygularının pekiştiği günlerdir. Kurban Bayramının ülkemize, milletimize sevgi, hoşgörü getirmesini diliyorum” dedi

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan daha sonra Edirne Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne giderek, şehit aileleri ile bir araya geldi. Şehit ailelerinin bayramlarını kutlayan Gürkan, “Şehitlerimizin ruhu şad, mekanları cennet olsun. Onlara çok şey borçluyuz. Sizler, şehitlerimizin bizlere emanetisiniz. Bayramınız kutlu olsun” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
UZUNKÖPRÜ’DE YANGIN
UZUNKÖPRÜ’DE YANGIN
SAHTE EDİRNE VALİSİ YAKALANDI
SAHTE EDİRNE VALİSİ YAKALANDI