GÜRKAN; VATAN UĞRUNA CANLARINI FEDA EDEN TÜM...

GÜRKAN; VATAN UĞRUNA CANLARINI FEDA EDEN TÜM ŞEHİTLERİMİZİ MİNNETLE ANIYORUZ

GÜRKAN; VATAN UĞRUNA CANLARINI FEDA EDEN TÜM ŞEHİTLERİMİZİ MİNNETLE ANIYORUZ

GÜRKAN; VATAN UĞRUNA CANLARINI FEDA EDEN TÜM ŞEHİTLERİMİZİ MİNNETLE ANIYORUZ
16 Temmuz 2021 - 09:38
Reklam

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü dolayısıyla  Edirne Belediye Başkanı Recep Güakn şehit  kabirlerini ziyaret etti.
15Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde şehit kabirlerini ziyaret eden  Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 2011 yılında Şırnak'ın Silopi ilçesinde teröristlerce açılan ateş sonucu şehit düşen Gökmen Şimşek'in kabri başında, şehidimizin ailesi ile birlikte dualar okuduk. Başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatan uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimizi minnetle anıyorum”dedi.
Edirne Valisi Ekrem Canalp, on gün önce Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde iki aracın çarpıştığı kazada yol güvenliğini sağlarken hafif ticari aracın çarpması sonucu şehit olan polis memuru Serhan Alışkan'ın kabrine çiçek bıraktı.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Kapsamında Şehitlerimizin Kabirleri Ziyaret edildi
Yeni Şehir Mezarlığında düzenlenen törene Edirne İl Protokolü tarafından Şehit Kabirleri; Şehit Aileleri ile birlikte ziyaret edilerek İl Müftüsü Alettin Bozkurt eşliğinde ve Kur’an-ı Kerim Tilaveti okundu, dualar edildi.
İl Emniyet Müdürü Mustafa Alçalar da 2016 yılında Mardin'in Midyat ilçesinde Emniyet Müdürlüğü binasına yönelik terör örgütü PKK'nın saldırısında şehit olan polis memuru Nefize Çetin Özsoy'un kabrine çiçek bıraktı.
Düzenlenen kabir ziyareti programına; Edirne Valisi Ekrem Canalp,  Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Cihanoğlu, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çakmak, İl Emniyet Müdürü Mustafa Alçalar, İl Jandarma Komutanı J.ALB. Abdulkadir Seri, Trakya Üniversitesi Rektörü Erhan Tabakoğlu, Edirne Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin Özbaş, İl Sağlık Müdürü M. İshak Yıldırım,olmak üzere kamu kurum ve kuruluş müdürleri, Müftülüğe bağlı din görevlileri, Edirne Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevli ASDEP personelleri, Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri ile Şehit yakınları katıldı. Yeşim DRAMALI
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADILAR
GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADILAR
YÜKSEK GETİRİLİ BİTKİLERİN ÜRETİMİ YAYGINLAŞTIRILACAK
YÜKSEK GETİRİLİ BİTKİLERİN ÜRETİMİ YAYGINLAŞTIRILACAK