Reklamı Geç
“HALK İÇİN”

“HALK İÇİN”

“HALK İÇİN”

“HALK İÇİN”
11 Ekim 2018 - 02:01

Edirneli İş insanı Mustafa Altunhan otobüs bilet fiyatlarında indirim yaptıklarını açıklayarak; “Bugünkü şartlarda 65 TL veya 70 TL olması gereken bilet fiyatlarını halkımız için 45 TL’ye düşürdük” ifadelerini kullandı.

 

Edirneli iş insanı Mustafa Altunhan, himayesinde bulunan otobüslerin bilet fiyatlarında indirime gidildiğini aktardı. Metro Turizm Yönetim Kurulu tarafından alınan bir kararla, Ülke ekonomisindeki düzensizlik nedeniyle fiyat indirimine gidildiğini aktaran Altunhan, Gazetecilerin farklı konu başlıkları hakkında merak ettiklerini yanıtladı. Altunhan bugünkü koşullarda Edirne-İstanbul arası bir yolcu biletinin maliyetinin 65 ile 70 TL arasında olması gerektiğini, ancak halkın rahatlıkla yolculuk etmesi için fiyatları 45 TL’ye düşürdüklerini ifade etti.

Altunhan konu hakkında yaptığı açıklamada; “Bilet Fiyatlarında indirim yaptık. Bunun nedeni de bağlı olduğumuz Metro Turizm bir karar aldı. Ve bize dedi ki ‘ülkemizde yaşanan ekonomik dalgalanmadan bizim kadar halkımız da büyük oranda etkileniyor. İsteyen şubelerimiz bilet fiyatlarında indirim yapıp yapmamakta serbesttir’ dedi ve biz de halkımız için fiyatları aşağılara çektik. Araç parçalarından tutun da akaryakıta kadar bizimle alakalı tüm malzemelerde fiyat artışı gösterse de biz zam yerine indirim yapmayı tercih ettik. Bu gibi durumlarda bizi iş adamları olarak kendimizden feragat edersek bu memlekette hiçbir şey olmaz. Onun için orta kesimdeki halkı kurtarmak lazım. Ben şahsım olarak pek çok sektörde işletmem var. Bazıları gibi krizi fırsata çevirip zam yapmadık. Tam tersi 1 TL bile zam yapmadık ve 10 adet yeni otobüs aldık” dedi.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HİPERTANSİYON VE OBEZİTE KONUSUNDA BİLGİLENDİRDİLER
HİPERTANSİYON VE OBEZİTE KONUSUNDA BİLGİLENDİRDİLER
FİDELERE İLGİ ARTIYOR
FİDELERE İLGİ ARTIYOR
Reklamı Geç