“HALT ETMİŞ”
Reklam
Reklam
Reklam

“HALT ETMİŞ”

AK Parti Bursa Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu’nun çok tartışılan söylemlerinin ardından CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı; “CHP’liler sahtekârdır demek ile halt etmiş” dedi.

“HALT ETMİŞ”

AK Parti Bursa Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu’nun çok tartışılan söylemlerinin ardından CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı; “CHP’liler sahtekârdır demek ile halt etmiş” dedi.

“HALT ETMİŞ”
14 Şubat 2018 - 06:33

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, basın emekçilerine çeşitli açıklamalarda bulundu. Son günlerde çok tartışılan AK Parti Eski Edirne Milletvekili ve Eski Sağlık Bakanı şu anda Bursa Milletvekilliği yapan Mehmet Müezzinoğlu’nun söylemlerine yönelik sert açıklamalarda bulundu.

 

“TÜRKİYE’NİN BUNA İHTİYACI VAR”

Pekcanlı, 24 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan panel hakkında bilgi verdi. Pekcanlı; “Önümüzdeki hafta Diyarbakır’da bir panele katılacağım. CHP’nin Samsun, Edirne ve Konya İl Başkanları olarak Diyarbakır İl Başkanımızın misafiri olacağız. Diyarbakır’da eşit yurttaşlık paneline katılacağız. Türkiye’nin buna ihtiyacı olduğuna inanarak böyle bir girişime bulunduk. Türkiye’nin kuzeyi, güneyi, doğusu, batısı kavramını ortadan kaldırıp herkesin eşit şartlarda yaşadığını göstermek için böyle bir girişimde bulundu Diyarbakır İl Başkanımız, bizleri de davet ettiler. Genel Başkanımızın da oluruyla Diyarbakır’da 24 Şubat Cumartesi günü saat 13:00’de gerçekleşecek. Ülke gündemi çok yoğun, Afrin Operasyonuyla beraber iktidarın CHP’yi farklı mekanizmalarla bir araya getirmek için ciddi anlamda mücadeleleri var. ‘Siz operasyonlara destek vermiyorsunuz. Siz bunlarla yan yanasınız. Siz PYD’yi terör örgütü olarak tanımıyorsunuz’ gibi genel başkanımız bizi farklı gruplarla bir araya koyanlara çok güzel bir cevabı oldu” dedi.

 

“MÜEZZİNOĞLU HALT ETMİŞ”

Pekcanlı; Müezzinoğlu’nun “Sahtekârlar” söylemine sert açıklamalarda bulundu. Pekcanlı; “Mehmet Müezzinoğlu’nun bu söylemlerine ilgili cevap vermeyecektim. 2 gündür partililerimizden ve siz değerli basın mensuplarımızdan bu konuyla ilgili eski bakan Mehmet Müezzinoğlu’na çok fazla bir şey söylemek istemiyorum. Sadece Hz. Mevlana zamanında çok güzel bir laf söylemiş; ‘Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek bir cevabım vardır lakin, lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye’ sadece bu geldi aklıma. Müezzinoğlu, CHP’liler sahtekârdır demek ile halt etmiş. CHP’lilerin ne kadar düzgün başkalarının ne kadar sahtekâr olduğunu bütün Trakya halkı biliyor”

 

“ORTALIĞI BULANDIRIP GİDİYOR. SİYASETEN BİTMİŞ BİR ADAM”

“Trakya Halkı özellikle Edirne’deki CHP’lilere ‘Atatürk’ün gölgesinde yatıyorlar. Siyaset yapıyorlar’ gibi çok hakaret dolusu sözler söylemiş. Mehmet Müezzinoğlu gibi siyaseten bitmiş bir adamın bu sözleri tekrarlayarak parlatmak istemiyorum Edirne’de. Kendisi senede bir kere geliyor, gidiyor. Ortalığı bulandırıp karıştırıp gidiyor. Edirne’deki bu huzurun bozulmasına da müsaade etmem” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇİRKİN SALDIRI!
ÇİRKİN SALDIRI!
EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!
EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!