HER ŞEYE VE HERKESE RAĞMEN, ALTYAPI DA ÜSTYAPI...

HER ŞEYE VE HERKESE RAĞMEN, ALTYAPI DA ÜSTYAPI DA BİTECEK

HER ŞEYE VE HERKESE RAĞMEN, ALTYAPI DA ÜSTYAPI DA BİTECEK

HER ŞEYE VE HERKESE RAĞMEN, ALTYAPI DA ÜSTYAPI DA BİTECEK
05 Ekim 2021 - 10:28

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, otopark sorunu ve altyapı çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Gürkan“Birileri ikinci kat otopark yapacak diye ben şehrin yollarını otopark olarak kullandırmak istemiyorum.”dedi. Gürkan, altyapı çalışmalarının da herkese rağmen tamamlanacağını ifade etti.
BAŞKAN GÜRKAN, OTOPARK SORUNUNA DEĞİNDİ
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, yollarda araç park edecek yer kalmadığını belirterek, “Birileri ikinci kat otopark yapacak diye ben şehrin yollarını otopark olarak kullandırmak istemiyorum.”açıklamasında bulundu. Çevre ve Şehircilik Bakanlığının otopark yönetmeliğine de değinen Başkan Gürkan, yönetmeliğin hükmünün her parselin otoparkını kendi içinde çözdüğünü ifade etti. Başkan Gürkan, “Birileri ikinci kat otopark yapacak diye ben şehrin yollarını otopark olarak kullandırmak istemiyorum.”dedi.
RECEP GÜRKAN VE ARKADAŞLARI BU ALTYAPIYI BİTİRECEK
Altyapı çalışmaları hakkında da açıklamalarda bulunan Başkan Gürkan, “İnşaat işinin bir özelliği var. İster altyapı isterse bina olsun fark etmez. Aradan 30 yıl geçse de kaybolmaz. Testleri yapıldığında yüklenici firmamı belediyemi hatalı ortaya çıkar inşaat işleri böyledir. Kim istiyorsa biz denetime açık bir kurumuz. İller Bankası, Sayıştay, Danıştay, Çalıştay müfettiş bakanlık kim istiyorsa. Yapılanların hepsi Edirne topraklarının altında yatıyor. Hodri meydan. Lafa çamur at izi kalsın, çamuru atarken üstüne de sıçrar insanın. Herkes için söylüyorum üstüne alan alsın, benim ilgim yok diyen almasın. İş burada harcanan parada burada, yapılan iş burada yapılmayan işte burada. Recep Gürkan ve arkadaşları bu altyapıyı bitirecek. Ona rağmen buna rağmen bitirecek. Üst yapısını da bitirecek her şeye rağmen, herkese rağmen. Herkes rahat olsun.”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖĞRENCİDEN ÖĞRENCİYE LİMONATA İKRAMI
ÖĞRENCİDEN ÖĞRENCİYE LİMONATA İKRAMI
KEŞAN KENT MEYDANI PROJESİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI
KEŞAN KENT MEYDANI PROJESİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI