İL GENEL MECLİSİNDE HEDEF ‘3’

İL GENEL MECLİSİNDE HEDEF ‘3’

İL GENEL MECLİSİNDE HEDEF ‘3’

İL GENEL MECLİSİNDE HEDEF ‘3’
12 Mart 2019 - 06:42

Millet İttifakı İyi Parti Merkez İlçe Başkanı ve İyi Parti İl Genel Meclis üyeleri kapı kapı gezip Belediyede Cumhuriyet Halk Partisi ve Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan ve Belediye Meclis üyeleri için seçim çalışması yapıp, diğer yandan da İl Genel Meclisinde de İyi Partiden en az 3 adayını meclis koltuklarına oturtmak için durmadan çalışmaya devam ettiklerini belirttiler.

 

Terziler Odası Başkanı Hakan Fındık’ı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdiler. Ziyaret esnasında konuşan İYİ Parti Edirne İl Genel Meclisi 1.sıra adayı Nevzat Gürkaynak, "Seçim çalışmalarımız hızla devam ediyor. Gündüz şehirde akşam da köylerdeyiz. Olumlu, iyi, güzel tepkiler alıyoruz. Özellikle kadınlar kendilerini daha iyi ifade ediyorlar. Kadınlar da destekleyeceklerini söylüyorlar. Hedefimiz 3”dedi.

İYİ Parti Edirne Merkez İlçe Başkanı Zafer Kaya, “İYİ Parti olarak Edirne Merkez'de Millet İttifakı adına oy istiyoruz. Belediye Başkanlığı ve Belediye Meclisi'nde CHP'ye, İl Genel Meclisi'nde de kendi partimiz İYİ Parti'ye oy istiyoruz. İl Genel Meclisi adayımız Nevzat Gürkaynak'ın da dediği gibi hedefimiz 3. İnsanların ilgi ve alakası çok güzel. Olumlu tepkiler alıyoruz. Çabalıyoruz ve başarılı olacağımıza inanıyoruz. Kadınların ilgi alakası çok fazla. Kadınlar olmadan zaten bu işi başaracağımıza inanmıyorum."         

Merkez İlçe Yöneticisi Şerife Tamküpeli de, “Kadınlar Genel Başkanımız Meral Akşener deyince ‘desteliyoruz’ diyorlar. 3 değil sonuç 4 ya da 5 bile olabilir. Kadınların ilgisi gerçekten çok fazla. Bu da bizi sevindiriyor ve güç veriyor”dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
OTLUK ALAN YANGINI
OTLUK ALAN YANGINI
KAVGA KANLI BİTTİ
KAVGA KANLI BİTTİ