İNCE’YE MASKELİ DESTEK
Reklam
Reklam
Reklam

İNCE’YE MASKELİ DESTEK

İNCE’YE MASKELİ DESTEK

İNCE’YE MASKELİ DESTEK
11 Haziran 2018 - 05:36

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu ve partililer huzurlu, mutlu bir Edirne ve Türkiye için, birlikte aydınlık geleceğe ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’ye destek için İnce’nin maskesini takarak kentte pedal çevirdi.

 

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin maskesini takan partililer, 25 Kasım Stadyumu önünden Karaağaç’a kadar pedal çevirip Türk bayrağı taşıdılar.

 

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Adayları Muharrem İnce’ye bisiklet kullanarak destek olduklarını belirtti.

 

Başkan Gürkan sosyal medyada oluşan algıya karşı Muharrem İnce’ye destek olmak için Muharrem İnce maskeleri ile bisiklet turu etkinliğine katıldığını açıkladı.

 

Cumhurbaşkanı İnce’ye yapılan anlamsız yakıştırmaları kınamak için Karaağaç’a kadar bisiklet turu yaptıklarını ifade eden Gürkan, “ cumhurbaşkanı adayımıza destek olmak için de Muharrem İnce maskelerini takarak turu düzenledik” açıklamasında bulundu.

 

CHP 26. Dönem Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Okan Gaytancıoğlu’da yaptığı açıklamada düzenlenen bisiklet turunun çok anlam ifade ettiğini belirtti.

CHP olarak mesaj verdiklerini açıklayan Gaytancıoğlu, CHP iktidarında bisiklet yolları açılacağını ve ulaşımın halkla beraber bisikletlerle sağlanacağını söyledi.

 

Bizim nasıl bir halkçı parti olduğumuzu ve nasıl halkın partisi olduğumuzu Muharrem İnce göstermişti diyen Gaytancıoğlu, “Biz de bugün kendisine destek amaçlı sembolik de olsa örgütümüzle beraber bir etkinlik gerçekleştireceğiz. Burada vermek istediğimiz mesaj halka birlikteyiz onlara bir şey yapamazsınız mesajıdır. Çünkü onların uçakları var. 5-6 tane uçağa biniyorlar. Biz de bisikletle gidiyoruz” açıklamasında bulundu.

 

Edirne Merkez İlçe Başkanı Nedim İşcan’da açıklamasında, “13’üncü Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce’ye destek için böyle bir bisiklet turu düzenledik. Muharrem İnce’nin bindiği bisikleti bazı kesimler haksız yere sadece cami içinde gösterdiler. Aslında durumun böyle olmadığını herkes biliyor ama biz de böyle bir etkinlik düzenleyerek destek olmak istedik” ifadelerine yer verdi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇİRKİN SALDIRI!
ÇİRKİN SALDIRI!
EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!
EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!