İş Bankası ile Edirne Damızlık Koyun Keçi...

İş Bankası ile Edirne Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği arasında İş Birliği anlaşması imzalandı

İş Bankası ile Edirne Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği arasında İş Birliği anlaşması imzalandı

İş Bankası ile Edirne Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği arasında  İş Birliği anlaşması imzalandı
27 Temmuz 2021 - 09:21

Türkiye İş Bankası ve Edirne Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği, Oda üyelerinin tarımsal finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla bir İş Birliği Protokolü  imzaladı.
 
Türkiye İş Bankası Keşan Şube Müdürü Egemen Kaya ve Edirne Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Şenol Günday tarafından 13.07.2021 tarihinde imzalanan protokol kapsamında İmece Kart sahibi oda üyeleri tarımsal ihtiyaçlarına yönelik yapacakları alışverişlerde hasat dönemlerine uygun olarak 6 ay  faizsiz dönem avantajından yararlanabiliyor. İş Birliği Protokolü çerçevesinde Oda üyelerine aynı zamanda İmece Kart, Tarım Kredileri, TARSİM Sigortası vb. muhtelif ürünlerden de uygun koşullarda faydalanma imkânı sunuluyor.
 
Keşan Şube Müdürü Egemen Kaya ,Tekirdağ  Bölge Satış Müdürü Erçin Toptutan, Bölge Müdür Yardımcısı Murat İsmail Yürük imza töreninde yaptığı konuşmada İş Bankası olarak tarım bankacılığı çalışmaları kapsamında üreticilerin ihtiyaçlarını sağlıklı ve doğru bir şekilde karşılamak için tarım kurum ve kuruluşları ile iş ortaklıkları geliştirilmesini çok önemsediklerini ve Edirne Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği ile imzaladıkları protokolden dolayı memnun olduklarını ifade etti.
Edirne Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği  Başkanı Şenol Günday’da imza töreni sonrasında yaptığı açıklamada, İş Bankası ile imzaladıkları bu protokolün tüm üyelere faydalı olmasını dileyerek işbirliklerinin artarak devam etmesini temenni ettiklerini belirtti.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE'NİN TURİZMDEN ALDIĞI PAY HER YIL ARTTIYOR
EDİRNE'NİN TURİZMDEN ALDIĞI PAY HER YIL ARTTIYOR
GELECEĞİMİZİ KARANLIKTAN KURTARACAĞIZ
GELECEĞİMİZİ KARANLIKTAN KURTARACAĞIZ