İYİ PARTİ’DE ALPULLU ÇATLAĞI

İYİ PARTİ’DE ALPULLU ÇATLAĞI

İYİ PARTİ’DE ALPULLU ÇATLAĞI

İYİ PARTİ’DE ALPULLU ÇATLAĞI
03 Ekim 2019 - 04:30

İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar’ın, Alpullu Şeker Fabrikasının açılışına sağduyu sahibi partililer tepki gösterirken, partinin İl Başkanı Ekrem Demir, “vekilimi tebrik ediyorum” açıklamasında bulundu. Ancak partinin Uzunköprü İlçe Başkanı Burhan Başeğmez’de açıklamasında, “vekilimizin oraya katılması doğru olmamıştır” ifadelerine yer verdi.
İyi Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Burhan Başeğmez yaptığı yazılı açıklamada şu cümlelere yer verdi. “Nasıl ki, devlet ve millet düşmanı kişilerin baş tacı edilmesine karşıysam, aynı şekilde, özelleştirilmesine karşı çıkıp, miting yaptığımız, Genel Başkanımızı dahi getirdiğimiz bir yer olan Alpullu Şeker fabrikasının açılışına, hem de benim bölge insanımın üstüne karabasan gibi çöküp, kimin adına hesabına olduğu belli olmaksızın ,köylümün ,çiftçimin arazilerini , tarlalarını toplayan birisi tarafından yapılan açılışa katılmayı , kurdele kesmeyi, hangi gerekçe ile olursa olsun kabul etmem mümkün değildir. Sayın milletvekilimiz Orhan beyin yapmış olduğu bu iş tamamen kendini bağlar, bizim tarafımızdan tasvip edilemez, doğru olmamıştır.”
Ekrem Demir ise açıklamasında, “Bizim vekilimizin orada bulunması gayet doğaldır, kendisini tebrik ediyorum. Bu konuda herhangi bir sıkıntımız yok. Sermayenin karşısında değiliz, sermayenin yanındayız. Sonuçta o kişi de bizim ülkemizin insanı ve risk alarak bir şeyler yapmaya gayret ediyor. Hizmet etmeye çalışıyor. Biz de elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.”ifadelerine yer verdi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SAROS KÖRFEZİ'NDE AY BALIĞI GÖRÜNTÜLENDİ
SAROS KÖRFEZİ'NDE AY BALIĞI GÖRÜNTÜLENDİ
KEŞAN OSB’DE İŞLER RAYINDA, UZUNKÖPRÜ OSB’DE İSE İŞLER KARIŞIK
KEŞAN OSB’DE İŞLER RAYINDA, UZUNKÖPRÜ OSB’DE İSE İŞLER...