KAN DONDURAN CİNAYET

KAN DONDURAN CİNAYET

KAN DONDURAN CİNAYET

KAN DONDURAN CİNAYET
18 Haziran 2019 - 07:22
Reklam

İstanbul’da kocası tarafından vahşi şekilde öldürülen İpsala’lı Elif Özden Uzun, İpsala’da gözyaşlarıyla toprağa verildi.

KÖTÜ KOKULAR CİNAYETİ ORTAYA ÇIKARDI
10 yıldır evli olan güvenlik görevlisi Elif Özden Uzun (29) ve marangoz eşi Erhan Uzun (29) bir süredir bilinmeyen bir sebepten tartışma yaşıyordu. Elif Özden Uzun'un mesai arkadaşı bir süredir işe gelmemesi üzerine merak etmesi sonrası eve gittiğinde kapıyı Elif Özden Uzun'un 8 yaşındaki kızı S. açtı. Durumdan şüphelenen mesai arkadaşı Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerine haber verdi. Eve gelen polisler kadının vücudunda kesikler ve kan izleri olduğunu, ellerinin ise bağlı olduğunu gördü.
KATİL BABA BULUNAMADI
Polislerin eve gelmesinden sonra küçük kızla konuşan ekiplerin katil babanın kızına "Annen hasta odaya girme sakın sana da bulaşır." dediğini söyledi. Olayın yaşandığı mahallede geniş çaplı çalışma yürüten polisler katil kocayı arıyor.
DAHA ÖNCE ANNE VE BABASINI KAYBETTİ
İpsala ilçesinden olan Elif Özden Uzun daha önce babasını ve annesini ise 2 yıl önce kanserden kaybetmiş ve evli bir kız kardeşi bulunuyor. Cenazede yakınlarının güçlükle ayakta durduğu Uzun’un cenaze törenine mesai arkadaşları, sevenleri ve çok sayıda İpsalalı vatandaş katıldı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FOTOĞRAF TUTKUNLARI BİR ARAYA GELDİ
FOTOĞRAF TUTKUNLARI BİR ARAYA GELDİ
AVRUPA'YA GİDEN YOLCULARIN TESTLERİ NEGATİF
AVRUPA'YA GİDEN YOLCULARIN TESTLERİ NEGATİF