KANSER DANIŞMA KOMİSYONU TOPLANTISI...

KANSER DANIŞMA KOMİSYONU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

KANSER DANIŞMA KOMİSYONU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

KANSER DANIŞMA KOMİSYONU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
10 Aralık 2021 - 09:37

Sağlık Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Edirne Sağlık Müdürlüğü Gülden Yörüten Toplantı Salonunda, kentteki kanser çalışmalarının daha etkin yürütülebilmesi ve bu konudaki çalışmalara öneri ve katkı sağlamak üzere fikir alışverişinde bulunuldu.
Dr. Merve Doğan Canbulat da kanser ile ilgili bir sunum yaptı.
Toplantıya, Edirne Sağlık Müdürü Dr. İshak Yıldırım, Tarım ve Orman Müdürü Atilla Bayazıt, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Selma Heves Yılmaz, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü Şube Müdürü Mert Sümer, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Şebnem Tosun Ergin, Şube Müdürü Yıldıray Çetintaş, KETEM sorumlu hekimleri, özel hastanelerin yöneticileri ve Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Onkoloji Anabilim Dalından temsilciler katıldı.
Kanser Vakfı yöneticileri Keşan Belediyesi'ni ziyaret etti
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, akademisyenler ve Vakıf temsilcileri kanser hastalığı ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.
Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirleten Helvacıoğlu, "Nazik ziyaretleri ve farkındalık oluşturan başarılı çalışmalarından dolayı yöneticilerimizi kutluyoruz."ifadelerini kullandı.
Ziyarette, Prof. Dr. Deniz Arslan Kanser Vakfı Başkanı Azize Öztürk ve Vakıf yöneticileri Hasan Bacıoğlu, Engin Doğru, İklima Varan ve Mustafa Hulusi Arat Otizm Derneği Proje Koordinatörü Gürkan Öztürk yer aldı.ANADOLU AJANSI
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BU ORKESTRA ÖĞRENCİLERDEN OLUŞUYOR
BU ORKESTRA ÖĞRENCİLERDEN OLUŞUYOR
EDİRNE BELEDİYESİ’NDEN GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ
EDİRNE BELEDİYESİ’NDEN GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ