KORONA VİRÜSÜ YENEN ÜNER, YAŞADIKLARINI...

KORONA VİRÜSÜ YENEN ÜNER, YAŞADIKLARINI ANLATTI

KORONA VİRÜSÜ YENEN ÜNER, YAŞADIKLARINI ANLATTI

KORONA VİRÜSÜ YENEN ÜNER, YAŞADIKLARINI ANLATTI
11 Ocak 2021 - 00:29
Reklam

Korona virüsü yenen Edirnespor Başkanı Savaş Üner, “Başımdan kaynar sular döküldü. Bacağıma sanki bıçak saplanıyordu, bacağımın kesilmesini istedim. Allah düşmanımıza böyle bir hastalık vermesin” dedi.
TFF 3.Lig de mücadele Edirne Belediyesi PAŞ Edirnespor Yönetim Kurulu Başkanı, Edirne Belediye Meclis Üyesi ve gazetemiz imtiyaz sahibi Savaş Üner, korona virüs testinin pozitif sonuçlandığı andan itibaren yaşadıklarını anlattı.
“BAŞIMDAN KAYNAR SULAR DÖKÜLDÜ”
Korona virüs belirtileri nedeniyle hastaneye giderek test yaptırdığını ve ilerleyen saatlerde Sağlık Bakanlığının e-Nabız uygulamasından korona virüs testinin pozitif sonuçlandığını görünce adeta başından kaynar sular döküldüğünü belirten Üner, ilk üç günü çok zor geçirdiğini söyledi.
“BACAĞIMA SANKİ BIÇAK SAPLANIYORDU”
Ateşinin 39 dereceye yükseldiğinin altını çizen Üner, üzerinde 10 kat kıyafet olsa da sürekli titrediğini ifade etti. Şiddetli ağrılar da yaşadığını ifade eden Üner, “Bacağıma sanki bıçağı sokmuşlar içinde gezdiriyorlar şeklinde hissediyordum. Bacağımı kesip atsınlar diyordum.”açıklamasında bulundu.
“İLAÇLARI KULLANMAMAM İÇİN ARAYANLAR OLDU”
“Allah düşmanımıza böyle bir hastalık vermesin” diyen Üner, korona virüs hastalığına yakalandığının duyulmasının ardından arkadaş çevresinin kendisini arayarak, doktorların verdiği ilaçların zararlı olduğunu kullanmaması gerektiğini söylediklerini belirtti. Üner, “Doktorların tavsiye ettiği şekilde ilaçları kullandım. Eğer kullanmasaydım daha kötü durumda olabilirdim. İlaçları içtikçe mikropları üzerimden attım.” dedi.
“ALLAH YAŞLILARIMIZIN YARDIMCISI OLSUN”
Çok acı çektiğini vurgulayan Üner, “Biz genç olduğumuz halde çok acı çekiyoruz, yaşlı vatandaşlarımızın Allah yardımcısı olsun. Korona virüs tedbirlerine herkesin uyması gerek.”ifadelerine yer verdi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HAYATI OYUNLA EVE SIĞDIRDILAR
HAYATI OYUNLA EVE SIĞDIRDILAR
TRAKYA BİRLİK: AYÇİÇEĞİ YAĞI FİYATLARINDA DÜŞÜŞ BEKLENİYOR
TRAKYA BİRLİK: AYÇİÇEĞİ YAĞI FİYATLARINDA DÜŞÜŞ...