KURUM MÜDÜRLÜKLERİNDE LALE DEVRİ

KURUM MÜDÜRLÜKLERİNDE LALE DEVRİ

KURUM MÜDÜRLÜKLERİNDE LALE DEVRİ

KURUM MÜDÜRLÜKLERİNDE LALE DEVRİ
27 Eylül 2019 - 04:30

Edirne Valisi Ekrem Canalp, göreve geldiği günden beri halkın gönlünde taht kurdu. Halkın istekleri doğrultusunda başarılı projelere imza atıp halkın memnuniyetini artırmak isteyen Vali Canalp’e, bazı kurum müdürlerinin lakayıt oluşu, disiplinden uzak duruşu, verilen görevi layığı ile yapmaması, sadece maaş gününü beklemesi, ekmek yediği kuruma ve kente saygı göstermemesi Vali Canalp’in projelerinin hayata geçmesini engellediği gibi halkı mutsuz ediyor.
Vatandaş kurum müdürlerinin cilalı ayakkabı devrini kapatıp görevlerini masalarda değil sahalarda yapmasını istiyor. Vali Canalp’in zaman kaybetmeden bu gibi engellerden kurtulup artık elini masaya vurması gerektiği çağrısında bulunan vatandaşlar, Vali Canalp’e kurum müdürlerinden daha rahat ulaşabildiklerini belirttiler.
Uzun süredir gazetemize tavır alan, telefonlarımızı açmayan, gazetemize randevu vermeyen ve hiçbir şekilde geri dönüş sağlamayan SGK Edirne İl Müdürü Süleyman Lale’nin siyasi baskı altında mı bu tavrı aldığı ile ilgili olarak YEŞİM DRAMALI’nın köşesi yazısı.
Edirne Valisi Sayın Ekrem Canalp gece gündüz demeden, dur durak bilmeden köy köy yağmur çamur demeden çalışırken, bazı kurum müdürleri ne yapar. Kurum müdürleri halkın sesi olan basını bilgilendirmekten neden bu kadar aciz anlamış değilim. Bir vatandaşın gazetecinin ilin Valisi Ekrem Canalp’e kurum müdürlerinden daha kolay ulaşabilir olması neyin göstergesidir?
Sayın valimizi 24 saat aradığımızda hemen ulaşabiliyorken, kurum müdürlerine mesai saatleri içerisinde aramamıza rağmen ve aylarca ulaşamıyor olmamız neyin göstergesidir?
Edirne Gazetesi olarak SGK Edirne İl Müdürü Süleyman Lale’ye yaklaşık 4 aydır randevu talep ediyoruz. Gerek bazı iddialar gerekse halkı bilgilendirmek için kendisine ulaşmaya çalışıyoruz ve yaklaşık 100 gündür kendisine ulaşamıyoruz.
Müdür Lale’nin gazetemize aldığı bu tavrın takipçisi olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Siyasi baskı altında mı yoksa başka nedenlerden dolayı mı bu tavrın gerçekleştiği konusunda halkımızı bilgilendireceğiz.
Varan 1 diyelim ve sorularımıza hafiften başlayalım.  Hiçbir soruya cevap vermeyecekseniz, halkı bilgilendirmeyecekseniz o kurumun başında neden duruyorsunuz?
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SAROS KÖRFEZİ'NDE AY BALIĞI GÖRÜNTÜLENDİ
SAROS KÖRFEZİ'NDE AY BALIĞI GÖRÜNTÜLENDİ
KEŞAN OSB’DE İŞLER RAYINDA, UZUNKÖPRÜ OSB’DE İSE İŞLER KARIŞIK
KEŞAN OSB’DE İŞLER RAYINDA, UZUNKÖPRÜ OSB’DE İSE İŞLER...