MAKAM ODASININ KAPISINI SÖKTÜRDÜ

MAKAM ODASININ KAPISINI SÖKTÜRDÜ

MAKAM ODASININ KAPISINI SÖKTÜRDÜ

MAKAM ODASININ KAPISINI SÖKTÜRDÜ
11 Nisan 2019 - 10:43
Reklam

İYİ Partili İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, mazbatasını aldıktan hemen sonra makam odasının kapısını söktürdü.
 
Edirne’nin İpsala ilçesinde millet ittifakının adayı olarak girdiği seçimlerde Belediye Başkanı seçilen Abdullah Naci Ünsal, mazbatasını alarak göreve başladı. Ünsal’ın ilk icraatı makam odasının kapısını söktürmek oldu.
Millet İttifakı çatısı altında İpsala’da İYİ Parti’den Belediye başkanı seçilen Abdullah Naci Ünsal, İpsala’nın yeni Belediye başkanı olarak göreve başladı.
İpsala İlçe Seçim Kurulu’nda yapılan mazbata törenin ardından Cumhuriyet Meydanı’nda ise Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı sonrası İpsala Belediyesi önünde  kurban kesimi ve duaların ardından, İpsala’nın yeni Belediye başkanı olan Abdullah Naci Ünsal, görevi Mehmet Kerman’dan devraldı.
BİZ İNSANLARA DOKUNDUĞUMUZ İÇİN BURADAYIZ
Yoğun bir sürecin ardından bu koltuğa geldik ama tabi bu koltuk bizim tek başımıza kazandığımız bir zafer değil. Bu zaferin mimarları İYİ Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, Meclis üyeleri, Kadın kollarım ile beraber bu çözüme ulaştık diyen İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal” Bizim başlarken de, söylediğimiz bizim insanla olan yakınlığımız diğer partilerde olmadığı için buralardayız, biz insanlara dokunduğumuz için buralardayız. İnşallah bundan sonra birlikte İpsala’yı yöneteceğiz. Karşımızda duran ekiple de, beraber çalışacağız. Bizim ayrıştırma gibi bir derdimiz yok” dedi.
MAKAM ODASININ KAPISI SÖKÜLDÜ
Başkanlık makam odasının kapısı sökülmesiyle ilgili ise; Abdullah Naci Ünsal,” Bizim insanlardan ayrılığımız yok. Biz kimseyi kapalı kapılar arkasında bir şeyler yapmak için gelmedik. Bundan hep açık olacak. Kim benimle görüşmek istiyorsa istediği zaman gelir. Belediyeye girerken misafirlerimizi karşılayacak bir ekimiz olacağını” ifade etti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SELAYI SUSTURMAYA İZİN VERMEYEN İMAM,O GECE OLANLARI ANLATTI
SELAYI SUSTURMAYA İZİN VERMEYEN İMAM,O GECE OLANLARI ANLATTI
'' ARABALI TREN '' YURDA GİRİŞ YAPTI
'' ARABALI TREN '' YURDA GİRİŞ YAPTI