MÜJDELİ HABER

MÜJDELİ HABER

MÜJDELİ HABER

MÜJDELİ HABER
16 Ağustos 2018 - 04:37

Tunca ve Meriç köprülerinin tek yönlü olarak trafiğe kapatılması taksici esnafını da bölgede bulunan esnafı da olumsuz etkiledi. Köprülerin tekrar trafiğe açılması için karar alındığı ve kararın uygulamaya konulması için Edirne Valisi Günay Özdemir’in imzasının beklendiği öğrenildi.

Edirne İl Trafik Komisyonu'nun köprü trafiğini düzenleyen kararı uygulamaya kondu. Karar doğrultusunda tarihi köprüler Karaağaç istikametine giderken kullanılıyor, Karaağaç Mahallesi'nden kent merkezine gelişlerde ise Dr. Mehmet Müezzinoğlu Köprüsü'nden ulaşım sağlanıyor.

Tek yön uygulamasıyla birlikte taksici esnafı da bölgede işletmeleri bulunan esnafta olumsuz etkilendi. Dün Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğünde köy ve mahalle muhtarlarıyla birlikte Edirne Valisi Günay Özdemir’in katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda konuşan Karaağaç Mahalle Muhtarı Agah Korkan, bölge esnafının köprülerin trafiğe kapatılması sonucu zor günler geçirdiğini ve tekrar köprülerin çift yönlü trafiğe açılması yönünde bir konuşma gerçekleştirdi.

Karaağaç Mahallesinde yaşayan vatandaşların birçoğunun da köprülerin çift yönlü trafiğe açılması hususunda imza kampanyası başlatmasıyla birlikte, İl Trafik komisyonunda köprülerin trafiğe açılması yönünde karar verdiği ve kararın uygulamaya konulması için Edirne Valisi Günay Özdemir’in imzasının beklendiği öğrenildi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
UZUNKÖPRÜ’DE YANGIN
UZUNKÖPRÜ’DE YANGIN
SAHTE EDİRNE VALİSİ YAKALANDI
SAHTE EDİRNE VALİSİ YAKALANDI