SAMİMİYETE İNANDILAR ETUS DURAKLARINDA İKRAM...

SAMİMİYETE İNANDILAR ETUS DURAKLARINDA İKRAM BAŞLATTILAR

SAMİMİYETE İNANDILAR ETUS DURAKLARINDA İKRAM BAŞLATTILAR

SAMİMİYETE İNANDILAR ETUS DURAKLARINDA İKRAM BAŞLATTILAR
28 Eylül 2019 - 09:20

YEŞİM DRAMALI/ÖZEL HABER
Karaağaç’ta bulunan Telvelim kahve konağının ‘samimiyete inanıyoruz’ sloganıyla başlattığı çay ve su ikramı gönülleri fethediyor. Kahve konağının karşısında bulunan ETUS durağındaki vatandaşlara işletme sahibi tarafından çay ve su ikram ediliyor. Hiçbir ücret alınmadan gerçekleşen bu ikram başta turistler ve üniversite öğrencileri olmak üzere herkesi çok mutlu ediyor.
Gazetemize açıklamalarda bulunan Telvelim kahve konağının işletmecisi Sevcan Çiçek, yaz mevsiminde ETUS durağına çok güneş geldiğini ve yolcuların beklerken çok sıcaklarını görünce üzüldüklerini belirterek ücretsiz su ikramında bulunmaya başladıklarını ifade etti.

İlerleyen dönemde yağmurlu havalarda da yolcuların üşüyüp ve ıslandığını görünce yolculara ücretsiz çay ikramında bulunma kararı aldıklarını söyleyen Çiçek, artık durakta bekleyen yolculara istedikleri ikramda bulunacaklarını açıkladılar.
İnsanları mutlu etmekten çok mutluluk duyduklarının altını çizen Çiçek, “tarihi Karaağaç’a birçok yerli ve yabancı turist geliyor gelen herkese ücretsiz çay ve su ikramında bulunuyoruz çok şaşırdıkları kadar çokta duygulanıyorlar” dedi.
Röportaj gerçekleştirdiğimiz esnada ETUS durağına gelen üniversite öğrencilerine çay ikramında bulunan işletmeci Çiçek, bir kez daha çok mutlu olduğunu söyledi.

Türkiye’nin hiçbir yerinde böyle bir ikram görmediklerini söyleyen üniversite öğrencileri, büyükşehirlerde kafeteryalardan parasıyla bile istesek getirmezken Edirne’mizde hem de ücretsiz olarak bu uygulamanın yapılması bizleri duygulandırdı. Biz öğrenci olduğumuz için bir suyun bile hesabını yapıyoruz para yetiştiremiyoruz. Böyle bir ikram uygulaması bizleri çok mutlu etti.”açıklamalarında bulundu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'' RANDEVULU SANAL SIRA '' SİSTEMİ HAYATA GEÇTİ
'' RANDEVULU SANAL SIRA '' SİSTEMİ HAYATA GEÇTİ
TABAKOĞLU İLE DEVAM
TABAKOĞLU İLE DEVAM