SINIR BEYİ’NİN GÖRKEMLİ AÇILIŞI

SINIR BEYİ’NİN GÖRKEMLİ AÇILIŞI

SINIR BEYİ’NİN GÖRKEMLİ AÇILIŞI

SINIR BEYİ’NİN GÖRKEMLİ AÇILIŞI
23 Eylül 2019 - 04:21

MERT SOYLU
Edirnespor’un yeni taraftar gruplarından olan Sınır Beyi Taraftar Derneği’nin yeni dernek binası açılışı Edirnespor Başkanı Savaş Üner, Edirne Belediye Başkan Yardımcıları Selçuk Çakır ve Hakan İşcan’ın katılımıyla gerçekleşti.
Açılış  Edirnespor – Ortaköyspor maçı öncesi gerçekleştirildi.Açılışın ardından taraftarlar ellerinde meşalelerle sezonun ilk maçını izlemek için 25 Kasım Stadı’na yürüdü. Kaleiçi, Dörtyol olarak bilinen bölgede bulunan dernek binasının açılışı öncesi Edirnesporlu taraftarlar desteklerini gösterdi.
Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır, başarılı olmak için aile havasının yakalanması gerektiğini ifade eden  Çakır, “Önce taraftarlarımızı tebrik ediyorum çünkü bu bir sebep sonuç. Sebep sizsiniz, sonuç bu yapının açılışıdır. Bir kente, takıma ait olmak çok güzel bir şeydir. Hatta en önemlisi de bir aileye ait olmaktır. Söylediğim bütün değerler aslında birer büyük, ya da çekirdek ailelerdir. Bu anlamda Edirnespor’umuza başarılar diliyoruz. O sene bu senedir demiyoruz ama mücadeleyi hiçbir zaman bırakmıyoruz, her zaman peşindeyiz. Biz elimizden geldiğince hem kişisel hem de kurumsal olarak desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Edirnespor Kulüp Başkanı Savaş Üner, Edirnespor’a sahip çıkan Sınır Beyi taraftar derneğine teşekkür etti. Üner; “Biliyorsunuz BAL liginde 2019 – 2020 sezonuna bugün itibariyle başlıyoruz. Öncelikle Edirnesporumuza hayırlısı olsun. Buradan Sınırbeyi’ni tebrik ediyorum çünkü zor bir şeyi yaptılar. Burada en önemli olan şey Edirnespor’a sahip çıktınız. Hepinizi canı gönülden kutluyorum. Kulüp Başkanı olduğum sürece sizin her zaman yanınızdayım” diye konuştu.
Tek  amaçlarının Edirnespor’un başarılı olması olduğunu belirten Edirnespor Sınır Beyi Taraftar Derneği’nin Kurucu Başkanı Kıvanç Arda,”“Büyük bir aile olarak bu derneği kurduk. Bugün açılışımıza gelen, gelmeyen herkese teşekkür ediyoruz. Amacımız her zaman Edirnespor. Edirnespor’un başarılı olması için elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz. Amacımız sadece Edirnespor. Dışarıda söylenen şeylere kulaklarımızı kapattık, kimseye bir şey demiyoruz, biz sadece Edirnespor’a odaklandık, tek ilgilendiğimiz Edirnespor’un başarısı, başka da bir şeyle ilgilenmek istemiyoruz” ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından dernek binasının açılış kurdelesi kesildi. Açılışta ayrıca Belediye Başkan Yardımcıları Çakır ve İşcan’a Edirnespor forması hediye edildi. Taraftarlar ve başkanlar açılıştan sonra meşaleler eşliğinde sezonun ilk maçının oynanacağı 25 Kasım Stadı’na yürüdü.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MAHALLE HALKI SEFERBER OLDU
MAHALLE HALKI SEFERBER OLDU
SELİMİYE CAMİİNDE MANEVİ MASA
SELİMİYE CAMİİNDE MANEVİ MASA