TAVİZ YOK!

TAVİZ YOK!

TAVİZ YOK!
17 Ağustos 2018 - 04:48

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, DSP eski Milletvekili ve şimdiki CHP üyesi Şadan Şimşek’e ateş püskürdü. Pekcanlı, Şimşek’in disiplin kuruluna sevk edilmesi için çalışma başlatacağını belirtti. 

 

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Edirne Merkez İlçenin düzenlediği üyelere açık “Danışma Kurulu Toplantısında” CHP’ye veya CHP’nin seçilmiş kişilere yönelik hakaret içerikli sözler veya açıklama yapan kişilere taviz verilmeyeceğini belirtti.

 

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, CHP’yi ya da CHP’nin seçilmiş olan kişilerine yönelik yapılan hakaret veya söylemlere taviz olmayacağını belirtmişti. Pekcanlı, bu kapsamda yapılan açıklamalara yönelik konuştu. Pekcanlı örnek olarak, 21. Dönem DSP Edirne eski Milletvekili ve şimdiki CHP Üyesi Şadan Şimşek’in gazetelere yaptığı bir açıklamalara ilişkin de sert sözler sarf etti. Şimşek’in yaptığı açıklamalara yönelik Pekcanlı; “Daha önceki günlerde pek çok kez yaptığımız açıklamalarda CHP’ye ve CHP’nin seçilmişlerine yönelik yapılan hakaret ve söylemlere yönelik taviz vermeyeceğimizi söylemiştik. Örneğin son olarak CHP’nin eski Milletvekili Şadan Şimşek geçtiğimiz günlerde bir basın açıklamasında bulunmuş. Açıklamasını okudum ve gördüm ki yalakalık vs. gibi hakaret içeren sözler yer alıyor. Bu tarz açıklamalar yapan kişileri asla affetmeyeceğimi defalarca kez söylemiştim. Şimşek hakkında İl Yönetim Kurulunda dosyasını hazırlayıp, İl Yönetim Kurulundan karar çıktıktan sonra Disiplin Kuruluna sevkini isteyeceğim. İl Yönetim Kurulundan da desteklerini isteyip, gerekli cezai işlemlerin de yapılması için elimden geleni yapacağım” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
UZUNKÖPRÜ’DE YANGIN
UZUNKÖPRÜ’DE YANGIN
SAHTE EDİRNE VALİSİ YAKALANDI
SAHTE EDİRNE VALİSİ YAKALANDI