“TRAKYA’DA VERGİSİZ BÖLGE...

“TRAKYA’DA VERGİSİZ BÖLGE OLUŞTURACAĞIZ”

“TRAKYA’DA VERGİSİZ BÖLGE OLUŞTURACAĞIZ”

“TRAKYA’DA VERGİSİZ BÖLGE OLUŞTURACAĞIZ”
13 Eylül 2021 - 10:00

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, 26 Eylül'de gerçekleştirecek olan kurultay öncesi, Edirne'de bir otelde partililerin de katılımıyla düzenlediği basın toplantısında genel başkan adaylığını açıkladı.
 
Trakya’da vergisiz bir bölge oluşturacaklarını açıklayan Sarıgül; “Bütün Balkanların enerjisini Trakya’ya çekeceğiz. Bu açıklayacağımız proje ile Trakya’da bir tek işsiz evladımız kalmayacak. Herkes mutlu olacak. Bu proje ile birlikte tarımı, hayvancılığı koruyacağız. Trakya’mızın gelişmesine ve güçlenmesine büyük katkılarda bulunacağız. Kasım ayı içerisinde bir gün Edirne’de, bir gün Kırklareli’de bir gün de Tekirdağ’da bulunacağım. Trakya projemizin detaylarını ormancılıkla, çevre ile turizm ile ilgili, sanayi ile ilgili neler yapmamız gerektiğini, çiftçilerimizin bizden neler beklediğini detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.” dedi.
 
 “Durmuyoruz ve hedefimize ulaşana kadar da durmayı asla düşünmüyoruz. TDP olarak biz, geçmişi uzun zamana ve büyük bir harekete dayanan yeni bir partiyiz diyen Sarıgül;  “Mevcut partiler, ülke sorunları karşısında yetersiz kalmaya, enerjilerini kaybetmeye, halkın gündeminden uzaklaşmaya başlayınca, halk yeni bir parti arayışına geçer. Bizim partimiz de böyle kurulmuştur. TDP’ nin kurucuları; işsizlerdir, yoksullardır. Ay sonunu getiremeyen emeklilerdir. Tüm emekçilerdir, kadınlarımızdır. Doğasına ve kültürüne çıkan vatandaşlarımızdır. Emeklilikte yaşa takılanlardır. Atama bekleyen öğretmenlerimizdir. KYK borcunu ödeyemeyen öğrencilerdir, borçlu çiftçilerimizdir, kepenk kapatan esnafımızdır. Biz tabandan gelen bir değişim rüzgarı ile 20 Aralık 2020 tarihinde yola çıktık. İl ve ilçe kongrelerimizi yaptık. Artık Türkiye’nin her köşesinde teşkilatlanmış, ülkemizin her köşesine ulaşmış bir siyasi partiyiz.”dedi.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE'NİN TURİZMDEN ALDIĞI PAY HER YIL ARTTIYOR
EDİRNE'NİN TURİZMDEN ALDIĞI PAY HER YIL ARTTIYOR
GELECEĞİMİZİ KARANLIKTAN KURTARACAĞIZ
GELECEĞİMİZİ KARANLIKTAN KURTARACAĞIZ