TUĞRA CENTER 6’NCI ŞUBESİNİ AÇTI

TUĞRA CENTER 6’NCI ŞUBESİNİ AÇTI

TUĞRA CENTER 6’NCI ŞUBESİNİ AÇTI

TUĞRA CENTER 6’NCI ŞUBESİNİ AÇTI
28 Kasım 2020 - 10:34
Reklam

Tuğra Center 6’ncı Şubesini Abdurrahman mahallesinde açtı.
Koronavirüs tedbirleri kapsamında dün 6’ncısı gerçekleştirilen Tuğra Center’da açılışa özel indirime vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Tuğra Center’ın 6’ncı şubesinin açılışına Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan,Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt,AK Parti İl Başkanı Belgin İba ve davetliler katıldı.
Açılış sonrasında konuşan Tuğra Marketler sahibi Oktay Topalova ve eşi Emel Topalova “2010 yılında eşimle birlikte Tuğra Center olarak bu yola çıktık. Halkın desteği ile birlikte şu anda 6’ncı şubemizi açmamızın gururunu yaşıyoruz. Korona virüs zamanı bunu gerçekleştirmek biraz zor olsa da bütün önlemleri alarak halkımızın sağlığı bizim için en önemli. Para kazanmak ikinci planda. Biz bu koşuları yerine getirerek biz bu organizasyonu elimizden geldiğince yeri getirmeye çalışıyoruz. Ulusal bir marketi alıp yerel marketin adının ‘Tuğra’ olması bizim için çok gurur verici. Bunu başarmada bize faydası olan başta halkımıza, ondan sonra aileme, ondan sonra çalışanlarıma çok teşekkür ederim” dedi.
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan açılışta yaptığı konuşmasında; “Bugün Edirne için değerli, önemli bir gün. Biz hep şundan şikayet ediyoruz. ‘Ulusal marketler her yeri aldılar, her yeri zapt ediyorlar’ diye. Bugün bunun tam tersini yaşıyoruz. Ulusaldan Edirneli bir iş ailesine devir yaşıyoruz. Bu gurur verici. Demek ki işinizi takip ederseniz başarılı olmamanız mümkün değil. Ben kardeşlerimi tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Allah bol kazançlar versin” dedi.
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • bir edirneli
    1 ay önce
    korona virüs bu kadar yayılmışken, yoğun bakımlarda yer kalmamış iken, servislerde yatan ve yoğun bakım ihtiyacı o*** bir sürü hasta varken insanları (sözde korona virüs önlemleri alınmış) kapalı bir mekana toplamak ne kadar akılcı bilemiyorum. 1 hafta sonra bunun yansımalarını yaşayacağız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HAYVANLARA EZİYET EDİLMEMELİ
HAYVANLARA EZİYET EDİLMEMELİ
ESNAF ÇOK ZOR DURUMDA
ESNAF ÇOK ZOR DURUMDA