TURİZM BİLİM KURULU KURULMALI

TURİZM BİLİM KURULU KURULMALI

TURİZM BİLİM KURULU KURULMALI

TURİZM BİLİM KURULU KURULMALI
12 Haziran 2020 - 10:17
Reklam

YEŞİM DRAMALI
Saadet Partisi  Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş açıklama yaparak, Bilim Kurulunun koronovirüs sürecinde çok iyi çalıştığını belirterek, “Turizmle ilgilide  Koronavirüs Bilim Kurulu gibi  bir Turizm Bilim Kurulu acilen kurulmalıdır" dedi.
Koronovirüs sürecinin Türkiye’nin iyi bir şekilde sürdürdüğünü ifade eden İriş “salgın nedeniyle dünyanın olağanüstü bir süreçten geçirdik.Türkiye'de de yeni normal yaşamın uygulanmaya başlıyor. Arka planda neler var bilmiyoruz. Bunun çok arkası ortaya çıkmış değil.gerek vaka sayısı,gerekse tedavi edilenler ve ölüm oranlarına baktığımızda sonuç iyi gözüküyor.
Diğer taraftan da tuzu kuru olmayan bir yığın insan var bu ülkede,gündelik çalışma ile yaşayan bir çok insan var bu ülkede ama bu insanların durumu ile net bir bilgi yok. Bunlar ilerleyen süreçte netleşecek,hep ümit var olarak bakıyoruz. Ülkemizin geleceği için daha iyi temennilerde bulunarak yolumuza devam ediyoruz. Bu ülkede hep beraber yaşıyoruz. 80 milyon ülke insanı hangi konumda, hangi pozisyonda, hangi anlayışta olursa olsun bu ülkenin çocuğudur, bu ülkenin evladıdır. Huzurla, barış ve kardeşlik duyguları içerisinde refah içerisinde yaşayan bir hayat temenni ediyor ve istiyoruz. Siyaset bunun için yapılır” dedi
Salgınla mücadelede Koronavirüs Bilim Kurulu'nun iyi işler ortaya koyduğuna dikkat çeken İriş;"Siyasi bir baskı yok, ilmin ve günlük konjonktürün gerektirdiği neler varsa onlar söylendi ve uygulandı. Bilim Kurulu'ndan gelen mesajlar ve önerilere insanlar gönülden uydular. Bu durum turizmle alakalı da yapılabilir. Koronavirüs Bilim Kurulu benzeri bir Turizm Bilim Kurulu acilen kurulmalıdır”dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TÜ’YE ULUSLARARASI ÖĞRENCİLERDEN YOĞUN İLGİ
TÜ’YE ULUSLARARASI ÖĞRENCİLERDEN YOĞUN İLGİ
SAADET PARTİSİ ŞOFÖRLER ODASINI ZİYARET ETTİ
SAADET PARTİSİ ŞOFÖRLER ODASINI ZİYARET ETTİ