TÜRKİYE İYİ OLACAK

TÜRKİYE İYİ OLACAK

TÜRKİYE İYİ OLACAK

TÜRKİYE İYİ OLACAK
25 Haziran 2019 - 05:20

Yeşim DRAMALI
İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, İstanbul seçimleriyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Demir, “Türk milleti büyük bir demokrasi dersi verdiğine hep beraber şahit olduk. Seçimin ardından milletimizin demokrasi inancı pekişmiş, moral bulmuş ve nefes almıştır. Ekrem İmamoğlu tüm İstanbul’u kucaklayacağına yürekten inanıyorum” dedi.
Demir açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “Türk milleti büyük bir demokrasi dersi verdiğine hep beraber şahit olduk. Başta bize bu gururu, sevinci yaşatan İstanbullulara teşekkür ederim. İstanbul seçiminde bizlere yol gösteren İstanbul’un 39 ilçesinde konuşma, program yapan,39 milletvekilini 39 ilçeye görevlendiren 81 il başkanını illerinin nüfuz dağılımına göre ilçelere sevk eden Genel Başkanım Meral Akşener’in payı büyüktür. İstanbul İYİ olacak dedi. İstanbul İYİ ve güzel oldu. Benim eşim ve çocuklarım, ablalarım, yeğenlerim, akrabalarım İstanbul’da ikamet ediyor onlar birer İstanbullu hepsine ayrı ayrı teşekkürler ediyorum.
İstanbul Seçim sonuçları ile milletimizin demokrasi inancı pekişmiş, moral bulmuş, nefes almıştır. Ekrem İmamoğlu tüm İstanbul’u kucaklayacağına yürekten inanıyorum, kendisine başarılar diliyorum. İstanbullular ve milletimiz müsterih olsun, milletten büyük yoktur. Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ve Türkiye'ye İYİ olacak”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TED ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
TED ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
ÇİFTÇİ KURAKLIK MAĞDURU
ÇİFTÇİ KURAKLIK MAĞDURU