ÜNEŞ’TEN, ÜNER’E CANISI TEŞEKKÜR’Ü
Reklam

ÜNEŞ’TEN, ÜNER’E CANISI TEŞEKKÜR’Ü

ÜNEŞ’TEN, ÜNER’E CANISI TEŞEKKÜR’Ü

ÜNEŞ’TEN, ÜNER’E CANISI TEŞEKKÜR’Ü
26 Eylül 2019 - 04:12

MERT SOYLU
Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu’nda Erzurumspor’u ağırlayan Edirnespor, 4-3’lük skorla turu kaybetti, gönülleri kazandı. BB Erzurumspor Kulüp Başkanı Hüseyin Üneş, Edirnespor Kulüp Başkanı Savaş Üner’e misafirperverliğinden teşekkür etti.
Trakya temsilcisi Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu maçını 4-3 kaybetti, ama misafirperverliği ile Dadaşlara gösterdiği ilgiyle gönülleri fethetti. Edirnespor Başkanı Savaş Üner ve yöneticiler maç öncesinde Dadaşların konaklığı otele giderek, Mavi-beyazlılara yakın ilgi gösterdiler.
STAT CANISI İLE YANKILANDI
BB Erzurumspor Kulüp Başkanı Hüseyin Üneş, 4-3 kazanarak tur atladıkları ZTK 3. Eleme turu maçında Edirne’den çok güzel duygu ve düşünceler ile ayrıldıklarını söyledi.
Başkan Üneş, “Edirnespor BAL liginde başarı arayan bir camia, güçleri nispetinde bize en güzel şekilde ev sahipliği yaptılar. Statta maç öncesinde İbrahim Erkal parçaları çalarak, gönlümüze ve ruhumuza dokundular. Edirnespor başkanı Savaş Üner nezdinde yönetim kuruluna ve Erdinespor camiası ile taraftarına teşekkür ediyorum” dedi.
İNŞALLAH EDİRNESPOR BAŞARILI OLUR
Edirnespor yönetimi ve taraftarlarının Eruzrumspor için beslediği iyi niyete teşekkür eden Üneş, “Edirnesporlular, geçen sezon Erzurumspor’un uğradığı haksızlıkları bir kez daha dile getirdiler. Takımımızı ve şehrimizi yeniden Süper Ligde görmek istediklerini söylediler. Biz bununla mutlu olduk. İnşallah onlarda bu sezon BAL’dan 3. Lige çıkarak, hasreti dindirirler. Edirnespor için üzerimize düşen destek ne ise onu vereceğiz” dedi.
Üneş, ZTK 3. Eleme turunda Edirneli futbol severlerin 7 gollü bir maç izlediklerine de değinerek, “Sonuçta 4-3 kazanan ve tur atlayan biz olduk” diye konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN BECAN’DAN ESNAF ZİYARETİ
BAŞKAN BECAN’DAN ESNAF ZİYARETİ
Uzmanından
Uzmanından "Ürünlerin paketlerinin çamaşır suyuyla yıkanması"...