VALİ CANALP: EDİRNE’NİN 254 KÖYÜNÜN...

VALİ CANALP: EDİRNE’NİN 254 KÖYÜNÜN TAMAMINI GEZDİK

VALİ CANALP: EDİRNE’NİN 254 KÖYÜNÜN TAMAMINI GEZDİK

VALİ CANALP: EDİRNE’NİN 254 KÖYÜNÜN TAMAMINI GEZDİK
19 Nisan 2019 - 09:14

Edirne Valisi Ekrem Canalp, İl Genel Meclisi’ni ziyaret ederek meclis üyelerine görevlerinde başarılar diledi. Vali Canalp, göreve başladığı günden itibaren Edirne’nin 254 köyünü ziyaret ederek sorunları yerinde tespit ettiklerini söyleyerek, “sorunları çözdük bitti demeyeceğiz. Sahip olduğumuz kaynakları en verimli şekilde kullanacağız, bu dönemde de sizlerle birlik beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğiz ” dedi.
 
Vali Canalp, meclis ziyaretinde yaptığı açıklamada Edirne’de yağmur ve şükür dualarının güzel bir gelenek olduğunu söyleyerek, “sosyal bir birlikteliği yaşıyorlar. Köylerde bu heyecanı yaşıyor olmak güzel.Göreve başladığımdan beri  bundan önce görev yapan meclis üyeleriyle birlikte Edirne’nin tüm köylerini ziyaret ettik  ve sorunları yerinde tespit ettik. Sorunların çözümü için çalışıyoruz. Biz 254 köyün tamamını gezdik. Sorunları çözdük bitti demeyeceğim, ziyaretlerimize devam edeceğiz.Kaynakları en verimli şekilde kullanacağız” diye söyledi.
 
 Vali Canalp, daha sonra meclis üyelerinin sorularını cevaplandırdı. Öte yandan İl Genel Meclisi’nin bugün yapılan oturumunda Orta Edirne Katı Atık Yönetim Birliği’ni 4 asıl, 2 yedek üye seçildi. Asıl üyeliklere Yaşar Sasa, Mustafa Üstün, Zafer Sünter ve Nedret Akbulut seçilirken, yedek üyeliklere ise Ahmet Sarıgül ile İbrahim Dalkıran seçildi.
Güney Edirne Katı Atık Yönetim Birliği üyeliklerine ise Şenol Kılıç, Erdinç Can ile Erdoğan Gümülcineli seçildi.
Saros Turizm Merkezi Altyapı Hizmet Birliği asıl üyeliklerine Sezgin Gündoğdu, Erdinç Can, Erdoğan Gümülcineli, İsmail Alış, yedek üyeliklere ise Şenol Kılıç ile Tuncay Taşkın seçildi. Yeşim DRAMALI
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SORUŞTURMA TAMAMLANDI
SORUŞTURMA TAMAMLANDI
ÇALILIK ALANDA YANGIN
ÇALILIK ALANDA YANGIN