VİRÜS ATSAN YERE DÜŞMEZ

VİRÜS ATSAN YERE DÜŞMEZ

VİRÜS ATSAN YERE DÜŞMEZ

VİRÜS ATSAN YERE DÜŞMEZ
04 Ağustos 2020 - 00:16

Kurban Bayramı tatilinde on binlerce kişi Saroz Körfezine akın etti.  Sosyal mesafe ve maskenin tarihe karıştı o anlarda adeta virüs atsan yere düşmeyecek korkutan görüntüler yaşandı. Sorumsuz tatilciler nedeniyle neredeyse koronavirüs hem bayram yaptı hem de sahillere çıkarma yaptı.
Bayramın ilk günü ile birlikte sahillere akın eden tatilciler; yol kenarı, basketbol sahası, otopark gibi alanlarla çadır kurdu ve sahilleri bir gecede adeta 'Çadır Kent'e dönüştürdü. Tatilin başlaması ile birlikte konvoylar halinde, başta İstanbul olmak üzere, Malkara, Uzunköprü, Ankara ve Adana'ya kadar birçok faklı şehirden gelen vatandaşlar, tatillerini gerek yanlarında getirdikleri çadırlarda, gerekse barınacak şekle getirdikleri araçlarında geçirerek bu şekilde sabahladı.
Bunun yanında araç park alanlarında kalacak boş alan bulamayan bazı vatandaşlar ise plajlara da yerleşti. Sahildeki kumun üzerine çadırlarını kuran tatilciler, ortaya ilginç görüntüler çıkmasına sebep oldu. Bu durum da denize girmek için sahile gelen vatandaşların tepkisine neden oldu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İLGÜ, BAŞKANLIĞI BIRAKIYOR
İLGÜ, BAŞKANLIĞI BIRAKIYOR
İSMAİL AĞA CAMİSİ İBADETE AÇILDI
İSMAİL AĞA CAMİSİ İBADETE AÇILDI