YAKIŞMADI

YAKIŞMADI

YAKIŞMADI
18 Nisan 2019 - 08:17

MHP Edirne İl Başkanı Süleyman Ferhatoğlu’nun, Edirnespor hakkında asılsız ithamlarda bulunması Edirnelilerin tepkisine neden oldu. Edirnespor Kulübün Yönetim Kurulu kadrosunda bulunan AK Partilileri de zan altında bırakan Ferhatoğlu’na partilileri başta olmak üzere birçok kişi tepki gösterdi.
Yönetime geldikten sonra hedefi her zaman herkesin düşündüğü gibi başarı üstüne olan Edirnespor Kulübü Başkanı Savaş Üner’in döneminde, Edirnespor ilk defa yıllardan beri beklenilen şampiyonluk özlemine bu sene yaklaştı. İlk 11’inde 6 Edirneli bulunan Edirnespor, herkesi mutlu etti. Ayrıca geçmiş dönem profesyonel liglerden kalan SGK ve vergi borçları Üner döneminde, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın önderliğinde ödendi ve şuan itibariyle Edirnespor’un borcu bulunmuyor.
Tüm bunları ve daha birçok şeyi görmezden gelen MHP Edirne İl Başkanı Süleyman Ferhatoğlu’nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım Edirnelileri derinden üzdü. Kendi partilileri dahil daha çok AK Partilileri hem üzen hem de sinirlendiren bu paylaşımı Ferhatoğlu’nun neden yaptığı akıllarda soru işareti.
Paylaşımın ardından sosyal medyadan eleştiri yağmuruna tutulan Ferhatoğlu’na bir eleştiride olan Edirnespor Kulübü Başkanı Savaş Üner’den geldi. Koltuktan sallamakla bu işler olmaz, lig bitiminde kongre olacak sizleri de bekliyoruz diyerek Ferhatoğlu’na seslenen Üner, çamur at izi kalsın ideolojisinden vazgeçmelisiniz. 17 yöneticisi bulunan Edirnespor Kulübünde AK Partili arkadaşlarımız da var bu paylaşımın onları da derinden üzmüştür. Çok anlamsız ve haksız paylaşımını geri almalısın. Seçim bitti, Edirnespor’da bitti demek kimsenin haddine değildir” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SORUŞTURMA TAMAMLANDI
SORUŞTURMA TAMAMLANDI
ÇALILIK ALANDA YANGIN
ÇALILIK ALANDA YANGIN