EDOSK’A GENÇ BAŞKAN

EDOSK’A GENÇ BAŞKAN

12 Şubat 2018 - 05:57

Edirne Doğa Sporları Kulübü (EDOSK) Başkanlığı koltuğuna gazeteci Orkun Akman getirildi. Dernekte yaptığı çalışmalarla göz dolduran Akman EDOSK’un en genç başkanı oldu.

 

EDOSK 6 Şubat tarihinde düzenlenen genel kurul ile yeni yönetimini belirledi.

Genel kurulun ardından ilk toplantısını gerçekleştiren yönetim kendi içinden başkan seçti.

Toplantıda başkanlık koltuğuna kulübe büyük emek harcayan gazeteci Orkun Akman getirildi.

Toplantının ardından bir açıklama yapan Başkan Akman, “2007 yılında üye olduğum ve 2014-16 arası yönetimine girdiğim, 2016-18 arası da başkan yardımcılığı görevini üstlendiğim EDOSK'a yeni dönemde başkan olma şerefine nail oldum. Yönetiminde görev aldığım büyüklerimden elde ettiğim tecrübe ve çalışma azmi doğrultusunda aynı kararlılıkla bu görevi sürdürmek üzere yönetim kurulu arkadaşlarımla çıktığım bu yolda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da doğa ve çevre karşıtı her türlü mücadelede yüksek sesle bağırmaya devam edeceğiz. Sadece Edirne değil Trakya geneli, hatta Yunanistan ve Bulgaristan’da gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle üyelerimizi ve gönüllülerimizi doğa ile buluşturan organizasyonlara imza atarak yurtiçinde Edirne’mizi, yurtdışında da ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız. Ayrıca hem sosyal sorumluluk hem de kentlilik bilinci gereği doğayı, çevreyi kararlılıkla korumaya devam edeceğiz ve doğaya zarar veren her türlü faaliyete büyük bir kararlılıkla karşı duruş sergileyeceğiz. Bizlerle birlikte üç ülke Trakya’sının güzelliklerini keşfetmek isteyen herkese kapımız açık. Doğa ve kent yararına olduğunu düşündüğümüz her türlü işbirliğine açığız” ifadelerini kullandı.

7. Olağan Genel kurula tek liste ile gidildi.

YÖNETİM KURULU

Orkun Akman (Başkan), Mustafa Çelik ve Neslihan Çakır (Başkan yardımcısı), Elif Çokaman (Genel sekreter), Berker Kartel (Muhasip üye), İlkben Ergin ve Mehmet Emin Kirişçiler (Üye).

Yedek: Levent Serbest, Osman Ayhan Özerdoğan, Fatih Altun, Deniz Hayırsever, Sertaç Kula, Raşit Yıldız, Ruhan Timur.

Denetleme: Seda Donat Bacıoğlu, Hüsniye Koman ve Nebiye Sömer (Asıl).

Nebahat Çavuş, Fevziye Sarı, Fatma Güneş (Yedek)

Bu haber 2269 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SOĞANA İTHAL ÇÖZÜM
SOĞANA İTHAL ÇÖZÜM
BAŞKAN’A PAZARCILARDAN DESTEK
BAŞKAN’A PAZARCILARDAN DESTEK