BAŞARILARININ DEVAM ETMESİ İÇİN MEVLİT...

BAŞARILARININ DEVAM ETMESİ İÇİN MEVLİT OKUTACAK

BAŞARILARININ DEVAM ETMESİ İÇİN MEVLİT OKUTACAK

BAŞARILARININ DEVAM ETMESİ İÇİN MEVLİT OKUTACAK
26 Temmuz 2019 - 06:44
Reklam

MERT SOYLU
İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Orhan Çakır, Selimiye Camisinde bugün Ekrem İmamoğlu ve bütün belediye başkanlarının başarılarının devam etmesi için mevlit okutacaklarını söyledi.
2019 Mart ayında yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde İYİ Parti listesinden Kağıthane Belediyesi 1’nci sıra Meclis Üyesi seçilen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi CHP’li Orhan Çakır, bugün Selimiye Cami’nde kendi adına ve İBB Başkanı Başkanı Ekrem İmamoğlu nezdinde bütün belediye başkanlarının başarılı olması için mevlit okutacak.
ALINAN BAŞARI BİZLERİ MUTLU ETTİ
İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Kağıthane Belediyesi Meclis Üyesi Orhan Çakır, “ Ben Edirne Keşanlıyım. Şu anda İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nde CHP’den seçilmiş bir üyeyim. Ekrem Bey’in çalışma arkadaşıyız. Zorlu bir süreçten geçtik. Uzun yıllar sonra İstanbul’da CHP’yi tekrar iktidar yaparak, milletimize verdiğimiz sözleri yerine getirmek adına bu süreci başlatmış bulunuyoruz. İnşallah çok güzel hizmetler yaparak CHP’nin başarılı olması için elimizden gelen bütün çalışmaları yapacağız. Ben yaklaşık 20 yıllık siyasi hayatımda hiç iktidar olamadım. Yani iktidar olma duygusunu, sevincini paylaşamamış biriyim. Ama son seçimlerde alınan başarı hakikaten bizi çok mutlu etti ve gururlandırdı. Halkımızın teveccühü karşısında bizlerin yüzde 100 başarılı olmamızı gerektiren bir sürecin içerisinde bu görevleri aldık” dedi.
BENİM VE AİLEMİN AHDI VAR
Uzun zaman sonra alınan böyle büyük bir başarı karşısında, bir Edirneli olarak şehrimizde bulunan çok büyük ruhani değere sahip olan Selimiye Camii’nde benim ve ailemin mevlit yapma gibi bir ahdinin olduğunu ifade eden Çakır,”Bunu gerçekleştirmek üzere  bugün Değerli Başkanımız Ekrem İmamoğlu ve onun nezdinde bütün belediye başkanlarımızın başarılı olması adına bir mevlit programımız olacak. Cuma namazı sonrası mevlide istinaden bir ikramımız olacak. Sonrasında da ikindi namazına müteakip Selimiye Camii’nde mevlit programımız var. Katılmak isteyen tüm vatandaşlarımızı Selimiye Camii’ne bekliyoruz. İnşallah hayırlara vesile olur, ülkemiz güzel hizmetlerden yararlanır. Bütün görev yapan Belediye Başkanlarımıza da hayırlar getirir diye düşünerek bu programı düzenliyoruz. Sayın İmamoğlu’nun 2 günlük bir programı var. Bu program için biz kendisini davet ettik ama katılıp katılmayacağını şu anda bilmiyoruz. Genel Merkezin belediye başkanlarıyla ilgili toplantısı var. Şehir dışında olacağını biliyoruz. Eğer zaman ayırabilirse katılmasından bizde mutluluk duyarız” diye konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SELAYI SUSTURMAYA İZİN VERMEYEN İMAM,O GECE OLANLARI ANLATTI
SELAYI SUSTURMAYA İZİN VERMEYEN İMAM,O GECE OLANLARI ANLATTI
'' ARABALI TREN '' YURDA GİRİŞ YAPTI
'' ARABALI TREN '' YURDA GİRİŞ YAPTI