BASIN EMEKÇİLERİNE JEST

BASIN EMEKÇİLERİNE JEST

BASIN EMEKÇİLERİNE JEST

BASIN EMEKÇİLERİNE JEST
21 Ekim 2017 - 04:47
Reklam

Edirne Erasta AVM'nin kapalı otoparkında hizmet veren Ceylan Car Wash oto kuaförünün, Edirne'deki basın mensuplarına özel indirimli araç yıkama kartı hazırladı.

 

Edirneliler'i bilgilendirmek için haberden habere koşturan basın emekçileri, artık araçlarını Ceylan Car Wash'ta yüzde 30 indirimle yıkatacak. Oto yıkamanın sahipleri tarafından araç yıkama indirim kartları, gazeteye bağlı kimlik kartı ve araç plakası ile giden basın mensuplarına kayıt işleminin ardından teslim edilecek.

 

“BİRAZ DA BİZİM KATKIMIZ OLSUN”

Erasta AVM'nin kapalı otoparkında bulunan Ceylan Car Wash oto kuaförünün sahibi Gökalp Ceylan " Şehrimizde sürekli gündemi kovalayan, halka en doğru bilgiyi ulaştırmak için çabalayan basın mensuplarımıza biraz da bizim katkımız olsun diye yüzde 30 indirim kartlarını hazırladık. Kayıt için çalıştığı basın kuruluşundaki kimliği veya sarı basın kartı ve araç plakası ile gelen basın mensuplarımıza kartlarını teslim edeceğiz. İleri ki süreçte ise basın mensuplarımıza daha farklı faaliyetler sunacağız. Erasta'da bulunan Ceylan Car Wash oto kuaför yerimize tüm basın mensuplarımızı bekliyoruz" dedi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YAPAY ZEKA DÖNEMİ BAŞLADI
YAPAY ZEKA DÖNEMİ BAŞLADI
BU KEZ DE PEDAL ÇEVİRDİLER
BU KEZ DE PEDAL ÇEVİRDİLER