BAŞKAN’DAN PRİM SÖZÜ

BAŞKAN’DAN PRİM SÖZÜ

BAŞKAN’DAN PRİM SÖZÜ

BAŞKAN’DAN PRİM SÖZÜ
16 Mart 2019 - 06:48

Bölgesel Amatör Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren Edirnespor’un idmanını Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve meclis üyeleri ziyaret etti.

Göreve geldiği günden bu yana Edirnespor’a büyük destek veren Edirnespor’un ayakta kalması için büyük bir mücadele örneği gösteren Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, büyük başkan olduğunu açıkladığı primle bir kez daha gösterdi. Gürkan, Edirnespor’un şampiyon olması halinde takıma 300 bin lira prim vereceğini açıkladı.

UZUN YILLARDIR ÖZLENEN TABLOYDU

Edirne’ye mutlu günler yaşattığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Bu uzun yıllardır özlediğimiz bir tabloydu diyen Gürkan, “Başarınız için, çabalarınız için,  ama en önemlisi inanmışlığınız için teşekkür ediyorum. Adı üzerinde bu spor ve herkes kazanmak için mücadele ediyor. Bir kişi kazanıyor. Siz bunu başardınız ama bunu korudunuz. Korumak daha zordur, başarmak bazen kolaydır. dedi.

BİR BÜTÜN OLDUNUZ

Gürkan,”Bundan sonrasında da başaracağınıza inanıyorum. Hem yetenekli ama yeteneğin ötesinde insanlık kalitesi olarak çok düzgün bir hocamız var. Yönetim, başkanımız, genel kaptanımız ve siz futbolcularda öyle insanlarsınız. Bir takım tek sadece ne hocasıyla, ne tek futbolcusuyla var olabilir. Malzemecisinden, yardımcısına kadar, hocasına kadar, futbolcusuna kadar, oynayanı ve oynamayanı bir bütün olduğunda takım olur. Bütün şehir arkanızda bunu başaracağınıza inanıyoruz. Şampiyon olmanız halinde size 300 Bin TL şampiyonluk primi vereceğiz” dedi.

BU DESTEKLER ÇOK AZ KULÜPTE VAR

Teknik Direktör Adnan Toros, “Ben ve futbolcularım adına verdiği desteklerden ötürü Belediye Başkanımız Recep Gürkan’a ve Savaş Üner’e teşekkür ederiz. Bu destekler çok az kulüpte gözüken destekler. İnşallah bu desteğiniz var gücümüzle çalışarak fair – play kuralları içinde Edirne halkına örnek olarak mücadele edeceğimize emin olun” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 MİLYON EURO’LUK AB PROJESİ
1 MİLYON EURO’LUK AB PROJESİ
ÜRETİCİ TARLADAN KAÇIYOR
ÜRETİCİ TARLADAN KAÇIYOR