BAŞKAN ÜNER’DEN, VALİ CANALP’E TEŞEKKÜR...

BAŞKAN ÜNER’DEN, VALİ CANALP’E TEŞEKKÜR PLAKETİ

BAŞKAN ÜNER’DEN, VALİ CANALP’E TEŞEKKÜR PLAKETİ

BAŞKAN ÜNER’DEN, VALİ CANALP’E TEŞEKKÜR PLAKETİ
18 Haziran 2019 - 07:46
Reklam

Edirne Valisi Ekrem Canalp, Edirnespor Başkanı Savaş Üner’e iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Vali Canalp’e Edirnespora vermiş olduğu destekten dolayı Üner tarafından teşekkür plaketi verildi
Vali Canalp ilk olarak Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine yaptığı iade-i ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Can ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılandı.

Ziyaretlerini sürdüren Vali Canalp Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğine iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Cingöz ile Edirne Merkez ve Havsa Esnaf Odaları Başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Vali Canalp, aynı binada hizmet veren eğitim atölyesinde incelemelerde bulundu.
Daha sonra Türkiye Muharip Gaziler Derneği Edirne Şubesine iade-i ziyarette bulunan Vali Canalp’e,  Muharip Gaziler Derneğine vermiş olduğu katkılardan dolayı dernek başkanı Ahmet İsmailoğlu tarafından teşekkür plaketi verildi.
Trakya Birlik Genel Müdürlüğüne iade-i ziyarette bulunan Vali Ekrem Canalp, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akgün, Genel Müdür Hakan Çalen ve Yönetim Kurulu Üyesi Şafak Kırbiç tarafından karşılandı. Edirne Valisi Ekrem Canalp son olarak Edirnespor kulübü yönetimine iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Vali Canalp’e Edirnespora vermiş olduğu destekten dolayı kulüp başkanı Savaş Üner tarafından teşekkür plaketi verildi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzinleri olmamasına rağmen İzmir'den Keşan'a gelen 3 kişiye ceza
İzinleri olmamasına rağmen İzmir'den Keşan'a gelen 3 kişiye...
Olimpiyata hazırlanan kadın güreşçiler özel izinle mindere döndü
Olimpiyata hazırlanan kadın güreşçiler özel izinle mindere...