BİLET GELİRLERİ ÜNİVERSİTE...

BİLET GELİRLERİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE

BİLET GELİRLERİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE

BİLET GELİRLERİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE
28 Aralık 2019 - 09:21

Edirne'de geliri üniversite öğrencileri için burs olarak kullanılacak konserde mizansen gereği güneş gözlükleriyle sahne alan müzisyenler ilgi odağı oldu.
Trakya Üniversitesi Balkan Senfoni Orkestrası'nın geleneksel yılsonu konseri şef Prof. Dr. Ahmet Hamdi Zafer yönetiminde Balkan Kongre Merkezi'nde gerçekleşti.
Bilet gelirinin üniversitenin "Bir Öğrenci de Sen Okut" kampanyasına aktarılacağı duyurulan konserde salonu dolduran sanatseverler için hazırlanan program kapsamında çeşitli eserlerin yanı sıra film müzikleri de senfoni orkestrasınca icra edildi.
Alaaddin'in Sihirli Lambası, Karayip Korsanları, James Bond gibi film müziklerinin yanı sıra Görevimiz Tehlike filminin müziği de yorumlandı.
"Görevimiz Tehlike" yapımının müziğinin çalındığı sırada orkestra üyeleri siyah güneş gözlüklerini takarak konsere devam etti. İzleyicilerin ilgisini çeken sürpriz seyirciden alkış aldı.
Konser bitiminde orkestranın performansı ayakta alkışlandı.
Konser sonunda Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak, Dışişleri Bakanlığı Edirne Temsilcisi Büyükelçi Volkan Türk Vural, Dr. Nilgün Tabakoğlu, şef Ahmet Hamdi Zafer ve grup üyelerine çiçek takdim etti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ALAN DA SATAN DA MEMNUN
ALAN DA SATAN DA MEMNUN
TRAKYA ÜNİVERSİTESİNE YOĞUN İLGİ
TRAKYA ÜNİVERSİTESİNE YOĞUN İLGİ