BUGÜNÜN VE YARININ LAVANTA ETKİNLİK PROGRAMI...

BUGÜNÜN VE YARININ LAVANTA ETKİNLİK PROGRAMI BELLİ OLDU

BUGÜNÜN VE YARININ LAVANTA ETKİNLİK PROGRAMI BELLİ OLDU

BUGÜNÜN VE YARININ LAVANTA ETKİNLİK PROGRAMI BELLİ OLDU
14 Haziran 2021 - 00:20

Edirne Valiliği himayesinde Trakya Tarımsal Araştırma Enstitüsü ve Edirne Kültür ve Turizm Müdürlüğü iş birliğinde bu yıl 4'üncüsü gerçekleştirilen Lavanta Tarla Günleri çeşitli etkinliklerle bugün ve yarın devam edecek.
Etkinlikler kapsamında bugün Karaağaç Lavanta Tarlasında sekiz etkinlik gerçekleştirilecek. Saat 10.00-12.00 arasında rüya atölyesinin etkinlikleri yer alacak. Daha sonra etkinlik organik lavanta tütsüsü atölyesinin gösterileriyle devam edecek. Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi sağlık çalışanlarının ziyaretiyle devam edecek olan etkinlikte 16.00 -17.00 saatleri arasında Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvar Üflemeli Orkestrası sahne alacak. Söyleşiyle devam edecek olan etkinlikte 18.00 – 19.00 saatleri arasında Akademi Rumeli Derneği Halk Oyunları gösteri ekibi de gösteri gerçekleştirecek. Etkinliğin pazartesi günkü programları Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Piyano Dinletisi, Akademi Rumeli Derneği “ Rumeli Kostümleri Eşliğinde” fotoğraf çekimi ve fotoğrafçılar eşliğinde fotoğraf çekimi ile sona erecek.
Etkinliğin son günü olan Salı günü de etkinlik saat 10.00’da sağlıklı yaşam için spor yapıyoruz etkinliğiyle başlayacak. Daha sonra lavantaları çiziyorum resim atölyesi çizim gerçekleştirecek. Saat 14.00’de Roman müzik topluluğu sahne alacak. Gerçekleşecek söyleşilerin ardından 19.00 – 20.00 saatleri arasında Akademi Rumeli Derneği Halk oyunları topluluğu gösteri yapacak. Edirne Belediye Bandosunun konserinin ardından, Lavanta Tarla Günleri etkinliği sona erecek.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İş Bankası ile Edirne Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği arasında  İş Birliği anlaşması imzalandı
İş Bankası ile Edirne Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri...
LİSELERE GEÇİŞ SİSTEMİ, BİNLERCE AİLENİN ÇIKMAZI
LİSELERE GEÇİŞ SİSTEMİ, BİNLERCE AİLENİN ÇIKMAZI