ÇAREYİ PAYLAŞIMINI KALDIRMAKTA BULDU

ÇAREYİ PAYLAŞIMINI KALDIRMAKTA BULDU

ÇAREYİ PAYLAŞIMINI KALDIRMAKTA BULDU

ÇAREYİ PAYLAŞIMINI KALDIRMAKTA BULDU
11 Haziran 2019 - 08:14

AK Partili Havsa İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Demircan’ın, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu hakkında yaptığı terörlü paylaşımına tepkiler artınca, Demircan çareyi paylaşımını kaldırmakta buldu.
AK Partili Demircan, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından ‘CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu destekçileri’ ve ‘AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ destekçileri başlığıyla paylaşım gerçekleştirdi.
İmamoğlu’nun destekçilerinin CHP, İYİ PARTİ, PKK, HDP, FETÖ, ABD VE YUNAN MEDYASI olduğunu iddia eden Demircan, Yıldırım’ın destekçilerinin AK PARTİ, MHP, MAZLUMLAR VE MÜSLÜMAN ÜLKELER olduğunu belirtti.
Dinin siyasete karıştırılmasına tepkiler büyüdü. Yıldırım’ı destekleyenlerin Müslüman olduğu belirtilen yazı da İmamoğlu’nu destekleyenlerin dininin yazılmamasına tepki gösteren sosyal medya kullanıcısı Cemal S. “din sömürgesi” diye yorum yazdı.
Başka bir sosyal medya kullanıcısı da Yıldırım’ın birkaç gün önce Diyarbakır mitinginde PKK’ya ‘PeKeKe’ ve Kürdistan demesini hatırlattı.
Diğer sosyal medya kullanıcıları da paylaşımlarında şu ifadelere yer verdiler, “hangi mazlumdan bahsediyorsunuz? Atanamayıp kendini asan öğretmenden mi? Eline 50 TL tutuşturulan kanser hastası Dilek kızımızdan mı? Siz lüks araçlarda gezerken simit hesabı yapan halktan mı?
Demircan’ın paylaşımına halkı ayrıştırdığı yönünde de yorumlar yapılınca kısa süre sonra Demircan, çareyi paylaşımını kaldırmakta buldu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SORUŞTURMA TAMAMLANDI
SORUŞTURMA TAMAMLANDI
ÇALILIK ALANDA YANGIN
ÇALILIK ALANDA YANGIN