DEV MİTİNG BU AKŞAM

DEV MİTİNG BU AKŞAM

DEV MİTİNG BU AKŞAM

DEV MİTİNG BU AKŞAM
29 Mart 2019 - 07:48

CHP’den bir dönem daha belediye başkanlığına aday olan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın Esentepe Halı Saha önünden başlattığı yürüyüş büyük bir kalabalıkla gerçekleşti.
“En büyük başkan, bizim başkan” tezahüratları ile yürüyen kitle büyük alkış yaptı. Balkonlara çıkan vatandaşlar Edirne’de her kesimin sevdiği Recep Gürkan’a büyük sevgi gösterilerinde bulundu. Gürkan’da balkonlara çıkan vatandaşlara el sallayarak teşekkür etti.

BUGÜN BÜYÜK BİR MİTİNG OLACAK

Bugün saat 15.00’da Saraçlar Caddesinde CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin miting düzenleyeceğini söyleyen Gürkan, ardından saat 20.00’da gölette büyük bir miting yapacaklarını ifade etti.
Cumartesi saat 11.00’de de eski TOKİ de araçlarımızla buluşuyoruz büyük bir konvoy yapalım ki Edirneliler görsünler diyen Gürkan, “İktidar partisinin araçlarını gördünüz oralarda ama kendileri yoktu kayboldular ortadan, sizleri görünce kaçtılar galiba. Metropolün yaptığı son ankette 68,3 gösteriyor ama daha hedefimize ulaşmak için yani 70,5’i geçmek için 2,3 puan daha gerekiyor bunu yapacağız ve başaracağız biliyorum. Edirne hep cumhuriyetçilerindi olmaya ve kalmaya devam edecek bundan hiçbir şüphemiz yok.”ifadelerine yer verdi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KİMSE TELAŞLANMASIN
KİMSE TELAŞLANMASIN
YETERLİLİK BELGESİ OLMAYAN EMLAKÇILIK YAPAMAYACAK
YETERLİLİK BELGESİ OLMAYAN EMLAKÇILIK YAPAMAYACAK