“KLAVYE DELİKANLISI ÇAKAL”

“KLAVYE DELİKANLISI ÇAKAL”

“KLAVYE DELİKANLISI ÇAKAL”

“KLAVYE DELİKANLISI ÇAKAL”
29 Mart 2019 - 07:46
Reklam

Büyük Birlik Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Arif Köroğlu’nun hedefinde MHP Edirne eski İl Başkanı Hakan Özkan vardı. Özkan’a “gündüz kurt gece çakal gibi bağıran klavye delikanlısı” diyerek yüklenen Köroğlu, ayrıca seçim sürecine dair açıklamalarda bulundu.
Köroğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “Seçimlerin son günlerine yaklaştık halkıma seslenmek istiyorum buradan seçim öncesi sandığa gitmeyeceğim gibi düşüncelere kapılmayalım. Sizleri hak eden, sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılayan, sizlere hizmeti borç bilen bir sıkıntınızda sizlere kapısını açanları tercih edelim. Ben sürekli mahallelerimizi geziyorum 365 günümün 360’ı halkıma 5 günümü aileme harcıyorum. Belediye başkanlığı sadece çöp, su, yol değildir halkın ne halde onu da görmektir.
Belediye başkanı istese Edirne’de seracılık yapabilir, kenar mahallelerde atölyeler kurabilir ve insanlara iş imkanı sağlar. Birlik olup bütün partiler kafa kafaya verip Edirne’mizin sorunlarına çözüm bulmalıyız. Genel başkanların kendi aralarında sürtüşmeleri, sorunları olabilir ama bunları tabana indirmemek gerek, konuşmalara biraz daha dikkat etmemiz lazım. Kim halkımıza hizmet edecekse biz ondan yanayız halkımıza hizmet etmeyen bir başkan istemiyoruz, o yüzden sandığa gidin.
MHP Edirne eski İl Başkanı Hakan Özkan’ın ‘ BUGÜNÜN İP ve İPÇİLERİ NE İSE, DÜNÜN BBP ve ALPEREN OCAKLARI ODUR” paylaşımına tepki gösteren Köroğlu, “ülkücülüğün ne olduğunu bilmeyen gündüz kurt gibi gezip gece çakal gibi bağıran ve ülkücülüğün anlamının ne olduğunu anlamayıp şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun kurduğu partiye ithamlarda bulunan çakal, madem bu kadar yüreğin vardı Türkmen dağa düştüğünde neden gelmedin.
Sen hiç hücrede yattın mı? Sen hiç 5 yıl işkence gördün mü?  Hiç soğuk betonda yattın mı? Sen farelerle aynı odada yattın mı? Benim şehit liderim bu çileyi çekmiş. Siz gerçek bir Türkeş’in öğrencisi olmuş olsanız bu söylemi söylemezsiniz.  Şimdi kalkmış bunlar biz ülkücüyüz diyor, ülkücü olmak istiyorsan Türkmen dağa düştüğü zaman, Kuzey Irakta askerin başına çuval geçtiğinde gelecektin.”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzinleri olmamasına rağmen İzmir'den Keşan'a gelen 3 kişiye ceza
İzinleri olmamasına rağmen İzmir'den Keşan'a gelen 3 kişiye...
Olimpiyata hazırlanan kadın güreşçiler özel izinle mindere döndü
Olimpiyata hazırlanan kadın güreşçiler özel izinle mindere...