Reklamı Geç
DİNAR’A BİR TEŞEKKÜR DAHA

DİNAR’A BİR TEŞEKKÜR DAHA

DİNAR’A BİR TEŞEKKÜR DAHA

DİNAR’A BİR TEŞEKKÜR DAHA
08 Şubat 2019 - 04:16

Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda zamanını, enerjisini ve değerli tecrübelerini dernek için paylaşan Edirne’nin turizm elçisi ciğerci Bahri Bey’e teşekkür belgesi verildi.

Tarihi Ciğerci Bahri Dinar’a Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Trakya Temsilcisi Nihat Efe tarafından takdim edilen teşekkür belgesi hakkında açıklamalarda bulunan Efe, “Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu olarak Trakya’daki ve Türkiye’deki Rumeli Balkan kökenli kardeşlerimizin bir araya gelerek bir çatıda toplandığı büyük bir federasyondur. Yaklaşık 200’e yakın dernekle işbirliği içerisindeyiz. Bu arkadaşlarımızla birlikte amacımız sesimize duyurmak. Önümüzdeki Nisan ayında ‘Rumeli Balkan en’leri’ adında yine büyük bir projemiz var. Daha sonra Haziran ayında düşündüğümüz tam tarihi belli olmamakla birlikte ‘Rumeli Balkan Trakya Tanıtım Günleri’ olarak daha büyük bir alanda düzenleyeceğiz. Herkesi katılımları için bekliyoruz.”dedi.

Bahri Dinar’da konuşmasında “ Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu’nun düzenlediği etkinliğe bizim bir katkımız oldu. Bir hafta boyunca kendilerine destek verdik, fakat burada bir teşekkür olmaması gerekir. Yaptığımız iş teşekkürlük bir iş değil, orada olmak görevimizdi zaten. Ben Edirneli esnaf olarak Rumeli Balkan Derneğinin Düzenlemiş olduğu bir etkinliğe katkı sağladığım için nazik davranarak bize teşekkür belgesi getirmişler, asıl ben kendilerine teşekkür ederim. Edirne’den benim dışımda bir arkadaş katıldı bu etkinliğe, inşallah gelecek etkinliklerde sadece ben değil yüzlerce esnaf arkadaşımızın olması gerekiyor. Bundan sonraki etkinliklerde inşallah Edirne’den yüz tane esnaf arkadaşımız katılır” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
VALİ CANALP, BALKAN ÜLKELERİNDEKİ ÇOCUKLARI AĞIRLADI
VALİ CANALP, BALKAN ÜLKELERİNDEKİ ÇOCUKLARI AĞIRLADI
EBEVEYNLER ÇOCUKLARIYLA İP ATLADI, BİRDİRBİR OYNADI
EBEVEYNLER ÇOCUKLARIYLA İP ATLADI, BİRDİRBİR OYNADI
Reklamı Geç