DOSTLARIMIZ SEVİNSİN DÜŞMANLARIMIZ ÇATLASIN
Reklam
Reklam
Reklam

DOSTLARIMIZ SEVİNSİN DÜŞMANLARIMIZ ÇATLASIN

DOSTLARIMIZ SEVİNSİN DÜŞMANLARIMIZ ÇATLASIN

DOSTLARIMIZ SEVİNSİN DÜŞMANLARIMIZ ÇATLASIN
27 Ekim 2018 - 04:23

İYİ Parti 1. Yıl dönümünü nedeniyle Edirne İl Başkanlığı partililerle birlikte pasta keserek kutladı. Edirne İl Başkanı Ekrem Demir burada yaptığı konuşmada; “İYİ Partinin özel işareti Gök mavi renk üzerinde güneştir sembolüdür. Güneş dünyayı aydınlatıp ısıttığı gibi İyi Parti’de ülkemizi aydınlatacak ve ısıtacaktı” dedi.

 

İYİ Parti yıldönümünü kutladı. Bu kapsamda Edirne İl Başkanlığı ve partililer de parti binasında yıl dönümünü nedeniyle pasta kesti. Yıl dönümünde partililere seslenen İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir; “ Değer ve kuruluş amaçları ile birlikte ve öncelikle; Parlamenter demokrasiye geçiş toplumsal ayrıştırmaların ortadan kaldırılması hukukun üstünlüğü ve yargının bağımsızlığının sağlanması hedeflerini gerçekleştirmek üzere kurulan İYİ Parti bir ‘Cesurlar’ hareketidir.  İyi Parti ile ilgili çok şeyler söylendi, Parti Kuramaz dediler kurduk. Seçime giremez dediler girdik. Geldiğimiz nokta milletimizin alternatif partisi olarak iktidara namzet Mecliste 43 Milletvekili ile temsil edilir duruma geldik. Dostlarımız sevinsin düşmanlarımız çatlasın.

 

Malumunuz üzere İyi Parti 25 Ekim 2017 tarihinde Sayın Meral Akşener liderliğinde başkent Ankara‘da kuruldu. İYİ Partinin özel işareti Gök mavi renk üzerinde güneştir sembolüdür. Güneş dünyayı aydınlatıp ısıttığı gibi İyi Parti’de ülkemizi aydınlatacak ve ısıtacaktır bu inançla yüzümüzü Güneş’e dönerek İyi Parti’de siyaset yapmaya karar verdik, bu idealle yolumuzda yürürken, Gün geldi bize salon vermediler. Gün geldi salonlarımızın elektriğini kestiler. Gün geldi önümüze çöp kamyonu çıkardılar. Ama hiç kimse bizi bu kutsal yolumuzdan geri çeviremedi. Bunca mücadele ile beraber bugün İYİ Parti 1 Yaşında. Sevenleriyle inanlarıyla beraber bu coğrafyada Türk Milleti var olduğu sürece Nice yılları beraber yaşayacağız, İyi Parti’yi Yaşatacağız. Bu duygu ve düşüncelerle başta Sayın Genel Başkanımız Meral AKŞENER olmak üzere başkanlık divanından seçmenimize kadar herkese sağlık mutluluk ve huzur dolu bir Türkiye diliyorum. Hepinizi en derin saygı sevgi ve muhabbetlerimle selamlıyorum. Allah’a Emanet olun. Ne mutlu Türküm diyene” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇİRKİN SALDIRI!
ÇİRKİN SALDIRI!
EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!
EDİRNE’NİN SAHİBİ OLACAĞIZ!