EDİRNE’DE DÜĞÜN SALONLARI YAZA HIZLI...

EDİRNE’DE DÜĞÜN SALONLARI YAZA HIZLI BAŞLADI

EDİRNE’DE DÜĞÜN SALONLARI YAZA HIZLI BAŞLADI

EDİRNE’DE DÜĞÜN SALONLARI YAZA HIZLI BAŞLADI
23 Nisan 2019 - 09:10

Düğün sezonunun açılmasıyla beraber piyasalar canlandı. Gelinlikten, damatlık alışverişine, çeyizden davetiyeye, düğün yerinden kuaföre kadar bütün esnaf bu sezona hazırlanıyor. Gelinlik ve çeyiz alışverişinde arada kalan çiftler, konu düğünün yapılacağı yer olunca ne yapacağını şaşırıyor. Düğün salonu seçimi, çiftlerin düğün hazırlığında karşılarına çıkan en zorlu süreçlerden biridir.
Ülkemiz ekonomik olarak bir süreçten geçerken çiftler düğün salonları için endişeleniyor ve akıllarında bir sürü soru varken bir de düğün salonu onların kafasında büyük bir sorun haline geliyor. Bu sorunu çözmek için Balkan Düğün Salonu sahibi Umut Yazıcı görüşlerinde şunları belirtti:
“ Çiftlerimizin korkmasına gerek yok ekonomik krizin vurmadığı nadir yerlerinden biride düğün salonları. Fiyatlarımız geçen seneye oranla fiyatlar aslında pek fazla değişmedi, fiyatlar geçen seneye göre aşağı yukarı aynı seviyede. Bu sene daha renkli başladı, daha hızlı bir giriş yapıldı geçen sene göre. İnsanlar artık daha da coşkulu düğünler istiyorlar ve coşkulu düğünler istedikleri için tabi bizde bunu yakalamaya çalışıyoruz düğün salonlarında. Bu coşkuyu yakalamak için ekip olarak büyük bir mesai içindeyiz hızlı, sağlıklı çalışmalar sunabilmek için elimizden geldiğince çalışıyoruz.  7 kişilik bir ekibimiz var Balkan Düğün Salonunda sanırım insanları memnun edebiliyoruz bize gelen bilgiler o yönde bundan sonrada insanlarımızı memnun etmek için elimizden gelenide yapacağız. Önümüzdeki ramazan ayından sonrada aynı hızda devam edecek, geçen sene fazla bir düğün alamadık ama bu sene daha renkli, daha güzel geçiyor ve daha hızlı geçiyor. Düğün sezonu olarak güzel bir sezon olacağına inanıyorum. Krizin etkilemediği pek bir şey bu sene özellikle inşaatlardan başladı ve eğlenceye kadar geldi her yerde de var. Talepler şimdiden geçen seneye kıyasla çok daha iyi daha da olacak geçen sene bu zamana göre baktığınızda bu seneki talepler ikiye katlamış durumda. Bir gecelik salon kiralama fiyatlarımız 5000-7000 lira arası değişiyor tabi bu fiyatların içinde bulunduğu kriterlerde önemli. Hafta için düğünler daha uygun olurken hafta sonları daha farklı oluyor çünkü düğün salonlarında hafta sonu daha yoğun yaşanıyor.  Önemli olan verdiğiniz hizmet, yazın mesela güzel klimalı ortamlarda hizmet verdiğiniz zaman daha farklı bir sonuç alıyorsunuz. Şuan açık düğün salonları revaçta insanlar artık biraz daha açık düğün salonlarına yöneliyor kır masalı hesabı birazda.  Yemek servisleri isteğe bağlı yemekli bir düğün istiyorlarsa en iyi hizmeti veriyoruz ama yemek servisinin olmadığı düğünlerde de kendi ikramlarımızı sunuyoruz.”
Yazıcı bütün çiftlere de mutluluklar diledi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ARAMA ÇALIŞMALARINA YENİDEN BAŞLANDI
ARAMA ÇALIŞMALARINA YENİDEN BAŞLANDI
GÜMÜŞ MADALYA BERAATI
GÜMÜŞ MADALYA BERAATI