EDİRNELİ DANSÇILAR TÜRKİYE 1’İNCİSİ

EDİRNELİ DANSÇILAR TÜRKİYE 1’İNCİSİ

EDİRNELİ DANSÇILAR TÜRKİYE 1’İNCİSİ

 EDİRNELİ DANSÇILAR TÜRKİYE 1’İNCİSİ
25 Haziran 2019 - 05:44
Reklam

Yeşim Dramalı
Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından gerçekleştirilen serbest stil Türkiye şampiyonasında Edirneli dansçılar birçok dalda Türkiye birincisi oldu.
Türkiye Dans Sporları Federasyonu Serbest stil Türkiye Şampiyonasında Edirneli dans grubunda ki dansçılar takım olarak ve tek olarak birçok dalda birinci oldu. Edirne Dans Sporları federasyonu dansçıları,Sola yarışlarında Sava Okan 1’inci olurken Nursu İnan 4’üncü oldu. Edirneli dansçılar Minkler bir kategorisinde Starof mondaro da 1 inci,minikler ikinci kategorisinde Oueens Of  The  Dances Litle Crew 1’incisi ve Yıldızlar Kategorisinde Oiuns Of The  Dances  1'incisi oldular.
Edirneli çocuklar çok başarılı, onlarla Yurt dışı 1’inciliği getirmek istiyoruz diyen Türkiye Dans Sporları Edirne İl Temsilcisi Barış Caksın; 22-23 haziran Türkiye Dans Sporları Federasyonu serbest sitil yarışmasında, 4 kategoride 1’incilik elde ettik. Birinci olanlar millilik için hak kazandılar.Bundan sonraki amacımız yurt dışında yarışıp,Türkiye’yi yurt dışında temsil etmek. Özellikle bunu Edirne’nin yetenekli çocukları ile yapmak. Çok yoğun çalışıyoruz. Türkiye ve Edirne’ye dansçılarımızla en yakın zamanda  1’incilik getirmeyi planlıyoruz, bu konuda Edirne’nin de bu konuda desteğini bekliyoruz”dedi.
Dans Antıranörü Sergen Şevik; “çocuklar çok başarılı,onlarda bizlerde hak ettiği yere gider diyorum. Daha iyi işler başarmak adına, bizimle kalın bize destek verin” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzinleri olmamasına rağmen İzmir'den Keşan'a gelen 3 kişiye ceza
İzinleri olmamasına rağmen İzmir'den Keşan'a gelen 3 kişiye...
Olimpiyata hazırlanan kadın güreşçiler özel izinle mindere döndü
Olimpiyata hazırlanan kadın güreşçiler özel izinle mindere...